reklama
cz / EN / esp

DJ Michael Burian vystoupí na charitativní akci v Brně

Spolek „We Love to Help“ vás zve na Brněnskou přehradu. Bavte se a podpořte dobrou věc!

reklama

Další z charitativních večerů pod taktovkou spolku We Love to Help se blíží. Michaela Salačová (Miss ČR 2001) a Zdeněk Barták, kteří za spolkem stojí,  pořádají další ročník dobročinné plavby. Výtěžek z této plavby putuje ke konkrétním dětem nebo nadačním fondům. Během své činnosti spolek uspořádal již několik charitativních akcí, naposled v červenci, kdy vybral 10.120 Kč. V březnu uspořádali akci „Filip tančí pro Krtka“, na které tanečník Filip Jankovič předvedl své taneční umění. Během večera se vybralo pro Nadační fond Krtek 41.555 Kč. V minulém roce spolupracovali se skupinou Lake Malawi a na koncertu Pomoc pro Nikolase vybrali 42.000 Kč.

foto: takto vypadala plavba v roce 2016

Pokud máte rádi taneční hudbu a chcete podpořit dobrou věc, přijďte 9. září na Brněnskou přehradu. Parník vyplouvá v 16:00 a zábava trvá až do 22 hodiny. V ceně vstupného (799 Kč) dostanete alko i nealko nápoje a občerstvení. Kromě hlavní DJské hvězdy Michaela Buriana vystoupí i DJ Andrea Fiorino. Pro ty tancechtivé organizátoři zajistili i odvoz speciální party tramvají do centra Brna ke klubu Lemon, kde večer bude dál pokračovat (odjezd ve 22:25 za 50 Kč).

 

Více o akci najdete na facebooku zde:
https://www.facebook.com/events/1853370978245186

 

 foto: DJ Michael Burian

 

redakce, foto We Love To Help, Tomáš Michna / 22.08.2017
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag