reklama
cz / EN / esp

Muž roku 2017: podívejte se na finalisty!

Velké finále se koná 25. srpna. Najdete mezi těmi nej kluky svého favorita?

reklama

Letos již poosmnácté se uskuteční soutěž MUŽ ROKU. Finále proběhne v pátek 25. srpna od 20.00 hodin v Městském divadle v Náchodě. Z celkového počtu 784 přihlášených bylo vybráno dvanáct finalistů. Při finále se utkají v disciplínách jako je představení, otázka od poroty, promenáda ve spodním prádle DMXGEAR a volná disciplína. Celým večerem bude provázet Klára Doležalová a Karel Voříšek. Vítěz získá poprvé v historii soutěže zapůjčení automobilu, navíc dostane členství ve fitness centru, voucher od cestovní kanceláře a účast na mezinárodní soutěži Mister International a řadu dalších hodnotných cen. Další vítězové poletí reprezentovat Českou republiku na mezinárodní soutěže Mister Global a Mister Supranational.

 

Kromě krásných mužů můžete podpořit i charitu. V rámci programu se v sobotu 26. srpna uskuteční kulturní program v podobě koncertu známých osobností. Na koncertu vystoupí Jitka Zelenková, Ilona Czáková nebo Marián Vojtko. Celý výtěžek bude věnován Stacionáři Nona v Novém Městě nad Metují, vítězovi Muže roku 2009 Martinovi Zachovi na jeho rehabilitaci, Stacionáři Cesta v Náchodě a Domovu na Třešňovce v České Skalici.

 

V porotě zasednou významné osobnosti z kulturního, společenského a politického života jako Daniela Šinkorová, Zuzana Bubílková nebo Muž roku Jakub Kraus. Na slavnostní večer zavítá také vítěz Mister International Paul Iskandar.

 

O titul Muž roku 2017 budou soutěžit tito kandidáti:

1. Tomáš Pospiš, fitness trenér, 25 let, Ladná

 

 

2. Matěj Šindelář, student, 24 let, Kolín

 

 

3. Petr Koukal, Fitness trenér, 29 let, Roudnice nad Labem

 

 

4. Marek Kafka, trenér plavání, 24 let, Praha

 

 

5. David Jaček, kadeřník, 20 let, Nové Město nad Metují

 

 

6. Michal Žůrek, advokátní koncipient, 28 let, Brno

 

 

7. Jakub Klíma, student, 21 let, Chomutov

 

 

8. Mikuláš Focko, student, 20 let, Praha

 

 

9. Čestmír Kučera, kontrolor kvality, 26 let, Chomutov

 

 

10. Marek Voříšek, student, 23 let, Poděbrady

 

 

11. Roman Hein, fitness trenér, 26 let, Praha

 

 

12. Matyáš Hložek, osobní trenér, 23 let, Praha

redakce, foto Muž roku / 19.08.2017
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag