reklama
cz / EN / esp

Leather pride Amsterdam? To je víkend pro drsné chlapy...

První listopadový víkend se pořádá v Amsterdamu Leather pride. Podívejte se na hlavní události, které se budou konat mezi 2. a 4. listopadem.

fotogalerie
reklama

Amsterdam je známý svou pestrou nabídkou gay klubů a barů, obecně můžeme říct, že je to gay friendly město. Jedna z velkých akcí, která se tu organizuje, je i Leather pride weekend. Jedná se o party víkend určený pro všechny milovníky kůže, uniforem, medvědů a ostatních fetišů.

 

Seznam parties je opravdu dlouhý. Vybrali jsme pro vás pár typických. Začněme hned v pátek akcí pro příznivce rubber stylu. Tato party se jmenuje Blackbody rubber, koná se v menším klubu Cuckoo´s Nest, který najdete v historickém centru města (ulice Nieuwezijds Kolk 6). Dress code je jasný: rubber a jen rubber, vstup pouze 10 eur, hraje DJRW.

video: Bear necessity v Londýně, klub Fire

Pokud se zrovna v gumě necítíte úplně sví a máte pár chlupů na hrudi, můžete jít omrknout další chlupáče na jednu z nejpopulárnějších akcí pro medvědy – Bear necessity. Klub Odeon (ulice Singel 460) hostí tuto party pravidelně každé dva měsíce a pride edition se těší velké oblibě. Takže se za 20 eur můžete těšit na více než 1000 zpocených chlapů, hudbu ve stylu progressive a vocal house a zábavu až do sobotního rána. To stojí za to! A co na sebe? Stačí opravdu jen ukázat zarostlou hruď...

foto: Bear Necessity v klubu Odeon

Hlavním eventem je ale Ruff party! Tady se sejdou snad všichni bez ohledu na svoje chutě. COC Theater (ulice Rozenstraat 14) vám otevře svoje brány v sobotu večer jen za podmínky dodržení přísného dress codu, a ten vypadá asi takto: Rangers, Leather, Rubber, F-wear, Nasty Pig Pants, Neoprene, F-wear, Nasty Pig brief/shorts a Boots,  a tak dále... Jestli vám tyto styly něco říkají, tak neváhejte a přidejte se mezi další příznivce těchto fetišů. A že jich bude přes 2000!  Za vstup dáte 29 eur, do nálady vás dostanou DJ´s Manmachine a Jackie Chang. Více informací najdete na stránkách Get ruff.


Letenky do Amsterdamu pořídíte od 2000 Kč, hotely sice nejsou nejlevnější (kolem 100 eur/noc), ale výhodou tohoto města je, že je všude relativně blízko, proto nemusíte bydlet úplně v centru, ale dostanete se tam za snesitelných 20 minut třeba tramvají nebo metrem.

Místo dušiček si/se teda jeďte pořádně zapařit do Amstru! :)

redakce / 29.09.2012
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag