reklama
cz / EN / esp

Tom Hardy úplně nahý!

Herec letos nominovaný na Oscara se ukázal v plné parádě. NSFW foto.

reklama

Britský herec Tom Hardy (15. září 1977) může mít před sebou velmi úspěšný rok. Za roli ve filmu „Revenant“, kde hraje po boku Leonarda DiCapria, je nominovaný na Oscara za vedlejší mužskou roli. Film, jehož natáčení začalo v říjnu 2014 a skončilo v srpnu loňského roku, má herec dávno za sebou. Nicméně drsné podmínky, které na scéně panovaly, herce asi zocelily natolik, že mu chladné počasí při filmování nedělá problémy. To se ukázalo nyní, kdy herec natáčí televizní seriál „Taboo“. Ten vypráví příběh z 19. století o dobrodruhovi, který se po deseti letech vrací z Afriky do Británie, aby pomstil smrt svého otce. Příběh, který napsal herec společně se svým otcem, bude mít letos premiéru na kanálu BBC One a FX.

 

Během scény, kdy se herec měl ponořit do studené vody, se vůbec nestyděl. I když panovala během natáčení zima, Tom Hardy se svlékl a ukázal se zepředu i zezadu. Podívejte se sami…

 

 

 

 

 

 

 

redakce, foto sprinkledpeen / 13.02.2016
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag