reklama
cz / EN / esp

Do Prahy přijede duo Disclosure představit novou desku

Oslavte Valentýna netradičně a zajděte si na koncert britského elektra!

reklama

Milovníci elektronické hudby se už určitě těší na neděli 14. února, kdy v Praze podruhé vystoupí sourozenecké duo Disclosure. Bratři Howard (11. května 1994) a Guy (25. května 1991) vydali za svou krátkou kariéru dvě úspěšná alba. Za to první „Settle“ (2013) získali nominaci na Grammy v kategorii nejlepší taneční album, umístili se na prvním místě v UK Charts a dostali platinovou desku za 300.000 prodaných kopií. Singl „Latch“ proslavil na taneční scéně jak Disclosure, tak i Sama Smithe, který nazpíval vokály.

 

Album „Caracal“, které bratři přijedou představit do Prahy, vyšlo loni v září. Postupně z něj vydali pět singlů – "Holding On", "Omen", "Jaded", "Magnets" a "Nocturnal", na kterých spolupracovali opět se Samem Smithem, nově třeba s australskou zpěvačkou Lorde, americkým jazzmanem Gregory Porterem nebo kanadským zpěvákem The Weeknd. Na tomto albu se prostě sešla velice vyvážená směsice umělců a i díky tomu se opět umístilo na prvních místech hitparád (UK Albums, US Dance Albums).

 

 

Vy máte možnost se na bratry Lawrencovi podívat za necelé tři týdny (14. února) do Malé sportovní haly v Praze. Tak neváhejte a oslavte Valentýna se svým partnerem nebo kamarády trochu jinak. Vstupenky pořídíte za 850 Kč zde.

redakce, foto Fource Entertainment / 27.01.2016
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag