reklama
cz / EN / esp

Elton John přijede v listopadu do Prahy

Poslechněte si ukázky z nového alba.

reklama

Letošní rok do České republiky opět přijedou zpěváci a zpěvačky velkých i nadějných jmen. V sobotu 31. ledna se můžeme těšit na Ellie Goulding, v únoru na Disclosure nebo v březnu na Years&Years. Ale tohoto zpěváka asi jen tak někdo nepředčí.

 

Sir Elton John (25. března 1947) chystá další tour ke svému novému albu. To oficiálně vychází 5. února, tour startuje 26. ledna v Las Vegas. Album „Wonderful Crazy Night“ je v pořadí již 32. album. Elton si s jeho vydáním dal načas, předposlední album vyšlo v roce 2006. K dnešnímu dni se ze seznamu 10 písní vydaly 3 singly - "Wonderful Crazy Night", "Blue Wonderful" a "Blue Wonderful" a "Looking Up".

 

Tour na chvíli zavítá do Evropy (Paříž v únoru), poté se vrátí do Spojených států. Od května až do července se Elton bude pohybovat po Evropě, po čtyřměsíční pauze se na chvíli v listopadu vrátí. A to ho bude čekat Amsterdam, Vídeň, Mnichov a Praha. Poslední štací na koncertní šňůře je 2. prosince severoirský Belfast.

 

Vidět a slyšet držitele Oscara (píseň Lví král), nositele 5 cen Grammy a ceny Tony určitě bude stát za to. Tuto jedinečnou příležitost byste si neměli nechat ujít. Vstupenky na koncert v O2 areně, který se koná 26. listopadu, jsou stále k dispozici, ceny začínají na 1.590 Kč.

redakce, foto facebook.com, / 25.01.2016
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag