reklama
cz / EN / esp

Charlie Carver je gay!

Hvězda seriálu Zoufalé manželky se přiznal ke své orientaci na twitteru. Co na to řekla jeho seriálová matka?

reklama

Dvojčata Carverovi (Maxe a Charlieho) jste mohli vídat čtyři seriálové sezony v hitu „Zoufalé manželky“. Od roku 2008 do roku 2012 nás provázeli jako děti manželů Scavových. Za tu dobu z nich vyrostli pěkní kluci, teď už mladí muži. Oba bratři se po ukončení seriálu nadále objevovali v televizi, nejvíc zazářili v seriálu „Teen Wolf“.

foto: dvojčata Max a Charles Carverovi


Starší z dvojčat – Charlie (31. července 1988) se v pondělí přiznal k tomu, že je gay. Rozhodl se k tomuto kroku po tom, co tuto zprávu přijala jeho rodina. Na svém twitterovém účtu napsal, že už v mládí věděl, že je jiný, než jeho vrstevníci. „V průběhu let se toto vědění změnilo na bolestné poznání doprovázené pocity zoufalství a odcizení ukončené třemi slovy: já jsem gay.“

 

Jeho rozhodnutí otevřeně promluvit o své orientaci podpořil i jeho bratr Max (1. srpna 1988) a seriálová matka Lynette v podání Felicity Huffman. Ta na svůj facebookový profil napsala, že ho miluje, obdivuje a tleská. „Díky tobě jsem šťastná, že jsem člověkem. Díky tobě jsem hrdá na to, že jsem herečkou. S láskou TV máma, Lynette. A tvoje skutečná přítelkyně, Flicka.“

 

foto: ze seriálu Zoufalé manželky

 

Charlie Carver si loni zahrál ve filmu „Michael“, který vypráví příběh Michaela Glatze, gay aktivisty, který se vzdá své homosexuality potom, co se stane pastorem. V hlavních rolí spatříme Jamese Franca, Zachary Quinta nebo Emmu Roberts (poslední dva znáte například ze série American Horror Story). Zatím jej uvedly filmové festivaly s gay tématikou. Třeba bude na programu letošního Febiofestu.

 

První coming out roku 2016 máme za sebou. Jsme zvědaví, kdo bude Charlieho následovat…

 

A jak mu to slušelo při Ice Bucket Challenge?

redakce, foto facebook.com / 15.01.2016
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag