reklama
cz / EN / esp

Lady GaGa uspěla i jako herečka. Získala Zlatý Globus

V seriálu American Horror Story hraje upírku. Podívejte se, za co cenu získala.

fotogalerie
reklama

Nejen uznávaná zpěvačka, nyní už i herečka. Lady GaGa (28. března 1986) ve své první velké roli zazářila natolik, že její výkon byl oceněn Zlatým Globem. Role hraběnky v seriálu American Horror Story, jehož 5. série s názvem „Hotel“ se nyní vysílá ve Spojených státech, jako by jí byla napsaná přímo na tělo.


foto: Lady GaGa se Zlatým Globem

 

Co řekla při přebírání ceny?

 
Dívat se na krvelačnou sexy bestii, která má i svou jemnou stránku, vás bude bavit. A nejen na ni. V seriálu se po jejím boku vystřídají tři hezouni – Matt Bomer, Cheyenne Jackson a Finn Wittrock (fota v galerii). Uvidíte je v různých situacích, například během sexuálních orgií.

 

Seriál American Horror Story se stal kultem mezi fanoušky hororu. Má za sebou čtyři série – s podtitulem Murder House, Asylum, Coven a Freak Show. Vysílá se od roku 2011, každá série má 12, respektive 13 dílů. Vyznačuje se tím, že stejní herci hrají v dalších sériích úplně odlišné charaktery. A to by mělo platit i pro Lady GaGa – dostala nabídku na 6. sérii. Budeme se těšit!

 

Mezi dalšímim oceněnými byli Leonardo DiCaprio, Kate Winslet nebo Matt Damon. Cenu za nejlepší píseň si odnesl Sam Smith za song "Spectre".

redakce, foto facebook.com / 11.01.2016
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
abc 11.01.2016
...luxusne orgie stali zato...
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag