reklama
cz / EN / esp

Zpěvák Olly Alexander o svém rozchodu s přítelem

Popová hvězda z Velké Británie se rozešla s členem skupiny Clean Bandit.

reklama

Olly Alexander (25) ze skupiny „Years & Years“ a houslista skupiny „Clean Bandit“ Neil Milan (26) tvořili ukázkový hvězdný pár. Oba z britské taneční scény, oba s „boy next door lookem“ – prostě jim to spolu slušelo. Jejich vztah začal loni v říjnu, na jejich instagramu se objevovaly společné fotky a vy jste možná zaregistrovali jejich podporu irskému referendu o gay sňatcích.

foto: Olly Alexander a Neil Milan podporovali svatby gayů v Irsku

Jak už to ale v uměleckých kruzích chodí, pracovní závazky jim příliš společného prostoru nedopřály. A to byl i hlavní důvod jejich rozchodu. „Měli jsme stále méně a méně společného času. A když jsme byli spolu, bylo to jen na chvíli a pod velkým tlakem“, řekl Olly v rozhovoru pro časopis Attitude.

foto: takhle spolu řádili na koncertu Clean Bandit

Ale možná právě čas jim pomůže se k sobě vrátit. „Stále k němu něco cítím a to se nezměnilo. Potřebuju tomu dát čas a potom uvidím, jak se budu cítit“, dodal zpěvák. Držíme palce…

 

 

Pokud budete chtít vidět kapelu Years & Years na vlastní oči, máte příští rok skvělou příležitost. Skupina se svým frontmanem vystoupí 12. března ve Foru Karlín. Vstupenky pořídíte za 790 korun.

 

redakce, foto facebook.com / 14.12.2015
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag