reklama
cz / EN / esp

Herečka ze seriálu Dva a půl chlapa chodí s mladší kolegyní

Nejen Charlie Sheen má za sebou zajímavé odhalení. I jeho herecká matka se nyní přiznala k lesbickému vztahu.

reklama

Americká herečka Holland Taylor (14. ledna 1943), kterou nejspíš znáte z komediálního seriálu Dva a půl chlapa, potvrdila začátkem prosince spekulace o svém novém vztahu s mladší ženou. Holland, která má za sebou několik vztahů se ženami, se poslední dobou objevovala ve společnosti další slavné americké seriálové herečky Sarah Paulson (17. prosince 1974). Tu jste viděli zejména v seriálu American Horror Story. A nyní už mají všichni jasno. I když sama herečka říká, že se se svou orientací nikdy neskrývala, její odpověď v rozhlasové show na otázku manželství překvapila.

foto: herečka se svým seriálovým synem

Věkový rozdíl mezi oběma dámami je trochu větší – 32 let, ale v dnešní době to není nic překvapivého. Mladší z partnerek měla již ve svém životě starší ženy, u Holland se v jejím věku tak nějak očekává, že bude mít mladší přítelkyně.

 

Obě herečky můžete sledovat i v českých televizích právě v jejich nejslavnějších rolích – Holland Taylor jako matku Charlieho Sheena a Jona Cryera v seriálu Dva a půl chlapa. Postava Evelyn Harper je v seriálu od začátku, tedy od roku 2003. Takové štěstí neměl Charlie Sheen, který kvůli svým excesům s drogami a alkoholem musel seriál v roce 2011 opustit. Přišel tak o příjem 2 miliony dolarů za díl.

foto: Sarah v 5. řadě AHS s podtitutel "Hotel"

Sarah Paulson naopak ztvárnila roli v hororové sérii American Horror Story, jejíž 5. řada má premiéru ve Spojených státech, u nás ji uvidíte s asi půl ročním zpoždění.

 

Oběma dámám gratulujeme a přejeme hodně štěstí.

redakce, foto facebook.com / 03.12.2015
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag