reklama
cz / EN / esp

Co říkáte na proměnu tohoto kdysi sexy herce?

Kvůli roli ve filmu změnil hollywoodský krasavec totálně vzhled.

reklama

Chris Hemsworth (11. srpna 1983) jde se svou kůží na trh. Doslova. Kvůli roli ve filmu „In The Heart Of The Sea“ australský herec přišel o svou vysportovanou postavu, která mu přinesla zatím jeho nejslavnější roli superhrdiny Thora.

foto: Chris Hemsworth jako Thor

Film „In The Heart Of The Sea“ vypráví skutečný příběh lodi „Essex“, která se potopila v roce 1820. Příběh inspiroval Hermana Melvilla k napsání jeho románu „Bílá velryba“. Film s Chrisem Hemsworthem nás zavede na velrybářskou loď, kterou potopí obří vorvaň. Posádka, pokud chce přežít, musí překonat úskalí, která jim přinese 90 dní strávených na moři. Aby iluze strádání byla dokonalá, museli herci uzpůsobit roli svůj vzhled. A právě u Chrise je změna extrémní. Film režiséra Rona Howarda přijde do kin 3. prosince.

 

Podobnou změnou si prošli další slavní herci Matthew McConaughey a Jared Leto kvůli rolím ve filmu „Dallas Buyers Club“. Oba za role dostali Oscara. Povede se něco podobného i Chrisovi? Uvidíme na začátku prosince, jestli jeho výkon bude stát za to.

foto: z filmu Dallas Buyers Club

redakce, foto instagram a facebook.com / 23.11.2015
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag