reklama
cz / EN / esp

Adele vydala nový singl „Hello“

Poslechněte si ukázku z nového alba, které vyjde v listopadu.

reklama

Fanoušci na celém světě se konečně dočkali. Britská megastar Adele, která si dala čtyřletou pauzu, konečně vydala nový singl. Song s názvem „Hello“ vyšel spolu i s klipem 23. října jako první vlaštovka z chystaného alba „25“.

 

Britská zpěvačka Adele (5. května 1988) má na svém kontě zatím dvě alba, vždy označená jejím věkem. Za album „19“ z roku 2008 získala několik cen, například Grammy za nejlepšího nového umělce a nejlepší ženský výkon v kategorii pop. Po vydání druhého alba „21“ po Adele bláznil skoro celý svět. Získala za něj šest cen Grammy, dvě Brit Awards a tak bychom mohli pokračovat. Album „21“ se stalo čtvrtým nejprodávanějším albem v historii Velké Británie, celosvětově se ho prodalo přes 30 milionů kopií.  Po tomto mega úspěchu se Adele na chvíli ztratila z pódií. Založila rodinu, dnes vychovává 3letého syna. Přece jenom si ke zpívání odskočila  - song „Skyfall“ pro Jamese Bonda – a byl z toho opět hit ověšený cenami Oscar, Zlatý Globus a Grammy. Adele prostě umí…

 

A dnes se fanoušci můžou konečně zaposlouchat do nové melodie. „Hello“ je předzvěstí nového alba „25“, které vyjde 20. listopadu. Říká se, že někteří umělci raději vydání alba urychlili nebo naopak odložili, aby nemuseli s Adele soupeřit v prodejích… :)

 

redakce, foto facebook.com / 23.10.2015
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag