reklama
cz / EN / esp

Ellie Goulding podruhé v Praze! Vyprodá O2 arenu?

Vítězka pěvecké soutěže BBC Sound za rok 2010 koncertovala před dvěma lety v Sasazu. V lednu 2016 vystoupí opět v Praze.

reklama

Ellie Goulding (28) se vrací do Prahy. Britská zpěvačka, která díky svému jedinečnému hlasu v roce 2010 vyhrála prestižní pěveckou soutěž BBC Sound, vystoupí 30. ledna 2016 v O2 areně.

 

Ellie Goulding má před sebou vydání dlouho očekávaného alba „Delirium“ (6. listopadu) a na něj navázané evropské turné. Zpěvačka patří mezi ty umělce, kteří se kromě rodné Británie dokázali prosadit i v amerických žebříčcích a okupovat dlouho první příčky. Poprvé na sebe upozornila, když ji před pěti lety kritici označili za objev roku v prestižních anketách BBC Sound Of a Brit Awards. Jejich očekávání naplnila hned svou prvotinou „Lights“, na kterou navázala veleúspěšným albem „Halcyon“. Do dnešního dne se prodalo více než 20 milionů kopií.

 
Po delší odmlce přichází rodačka z anglického Herefordu s novou deskou. "Popisuje dny, kdy jsem neskutečně šťastná a někdy zase přesně naopak. Jsem vlastně pořád ve stavu deliria", vysvětluje Goulding. Na albu se podílela celá řada osobností, jako jsou Max Martin, Greg Kurstin, Ryan Tedder z One Republic nebo Guy Lawrence z Disclosure. Horkou novinkou a zároveň první ochutnávkou je singl „On My Mind“, který zpěvačka právě pustila do světa.

 

V současné době zbývá v prodeji posledních několik set vstupenek. Do části k podiu se ale již nedostanete, nejvíc lístků zbývá v sekci stání za cenu 990 Kč.

redakce, foto facebook.com / 13.10.2015
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag