reklama
cz / EN / esp

Recenze na Rebel Heart tour Madonny

Zpěvačka začala své turné na začátku září. Co na její výkon říkají kritici?

reklama

Ve svých sedmapadesáti se Madonna na začátku záři vydala na své desáté tour na podporu alba Rebel Heart. V pořadí již třinácté album začala propagovat 9. září ve Vancouveru, po zastávkách v Severní Americe se na začátku listopadu přesune do Evropy. V Praze vystoupí dvakrát, 7. a 8. listopadu, vstupenky na druhý termín jsou stále k dispozici.

 

 

I když na začátku se zdálo, že komerční úspěch alba Rebel Heart naruší úniky rozpracovaných i hotových songů ještě před samotným vydáním alba, koncert se Madonně podle recenzentů povedl. Kritici chválí zejména uvolněnost zpěvačky, která si vystupování evidentně užívá. Například v Daily News Jim Farber napsal: „Madonna could barely stop grinning“. Stejně tak Jordan Zivitz v Montreal Gazette podotkla, že „Rebel Heart Tours tone became more carefree since Madonna seemed to be enjoying herself". Často kritici pochvalně zmiňují její interpretaci slavného songu Edith Piaf "La Vie En Rose". Chris Kelly z Washington Post napsal, že „Madonna remained as provocative as ever…“ Deník Guardian ohodnotil zpěvaččinu show pěti hvězdičkami z pěti.

 

Skladby, které na koncertě zazní (seznam se může lišit), představují výběr z jejich alb skrz celou zpěvaččinu kariéru. Například „Burning Up“ nebo „Like A Virgin“ nahrála v roce 1983 na své debutové album s názvem „Madonna“.

 

 1. "Iconic"
 2. "Bitch Im Madonna"
 3. "Burning Up"
 4. "Holy Water" / "Vogue"
 5. "Devil Pray"
 6. "Messiah" (Video Interlude)
 7. "Body Shop"
 8. "True Blue"
 9. "Deeper and Deeper"
 10. "HeartBreakCity" / "Love Dont Live Here Anymore"
 11. "Like a Virgin"
 12. "S.E.X." / "Justify My Love" (Video Interlude)
 13. "Living for Love" (Remix)
 14. "La Isla Bonita"
 15. "Dress You Up" / "Into the Groove" / "Everybody" / "Lucky Star" (Medley)
 16. "Who is That Girl"
 17. "Rebel Heart"
 18. "Illuminati" (Video Interlude)
 19. "Music" / "Candy Shop"
 20. "Material Girl"
 21. "La Vie en rose"
 22. "Unapologetic Bitch"
 23. "Holiday"
redakce, foto facebook.com / 22.09.2015
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag