reklama
cz / EN / esp

V Číně bude v kinech uveden první gay film

Novinka Seek McCartney od režiséra Wang Chaa nedopadla jako Zkrocená Hora.

reklama

Kontrola filmů v Číně nemá přesně stanovená pravidla. Komunističtí cenzoři hodnotí filmy asi podle toho, jak se vyspí. A ten, co posuzoval novinku od režiséra Wang Chaa (21.ledna 1964) „ Seek McCartney“, se asi vyspal dobře. Režisér filmu totiž na svém blogu zveřejnil informaci, že se jeho film dostane do kin, i když ještě není přesné datum premiéry známo.

foto: v hlavních rolí uvidíme Jérémie Elkaïma a Han Genga

Film „Seek McCartney“ o tajném milostném vztahu mezi dvěma muži různých ras natočila společná čínsko – francouzská produkce. Jedná se zatím o šestý film čínského režiséra, mezi jehož největší úspěch patří zařazení filmu "Fantasia" do soutěžní sekce na filmovém festivalu v Cannnes. V hlavních rolí uvidíme hvězdy obou kinematografií: za Francii Jérémie Elkaïma a za Čínu Han Genga.

redakce, foto facebook.com / 07.09.2015
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
Erik 13.09.2015
Jak asi hodnotí cínstí komunističtí cenzoři, kdyz prezident jedné malé stredoevropské zeme pojmenuje zenský pohlavní orgán?
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag