reklama
cz / EN / esp

Sam Smith natočil nový klip. Podívejte se, jak se vyplatila tvrdá práce ve fitku.

Zpěvák se skupinou Disclosure nazpíval song „Omen“.

reklama

Britský zpěvák Sam Smith (19. května 1992) se po rozchodu s americkým tanečníkem Jonathanem Zeizelou, se kterým chodil na začátku letošního roku, začal víc věnovat svojí kondičce.

foto: Sam Smith před svým koncertem v americkém městě Charlotte 18. července 2015

K lepšímu a zdravějšímu vzhledu se zpěvák rozhodl nejen po rozchodu se stejně starým mladíkem, ale i kvůli stále probíhajícímu turné „In The Lonely Hour“. To odstartoval právě na začátku ledna ve Spojených státech a po evropské, australské části ho ukončí v listopadu v Japonsku.

foto: Sam Smith 2014 a 2015

Rozdíl mezi jeho aktuální podobou a tou, kterou známe z jeho začátku kariéry, je značný. Zpěvák vděčí svému novému vzhledu nutriční specialistce Amelii Freer, která je autorkou knihy „Eat. Nourish. Glow.“ Ta mu pomohla v prvních dvou týdnech shodit sedm kilo váhy, a jak se Sam pochlubil na svém instagramu, za jeho novou kondicí stojí i dřina v posilovně. Možná se taky trochu naštval potom, co o něm prohlásil Howard Stern, rozhlasová moderátorská hvězda, že je „fat ugly motherf*cker“.

foto: zpěvák dře i v posilovně

Pokud jste zpěváka v nové vizáži neviděli naživo, podívejte se na klip skupiny Disclosure, se kterou nazpíval song „Omen“. Jedná se již o druhou jejich spolupráci po tracku „Latch“. Party v klubu, spousta sexy lidí, žhavá noc a chytlavý low tempo taneční hit... Podívejte se sami.

redakce, foto instagram a facebook.com / 28.07.2015
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag