reklama
cz / EN / esp

Gay song od Jennifer Hudson

Novinka slavné divy na podporu same sex svateb

reklama

Americká zpěvačka (21. září 1981) svou kariéru začala v soutěži „American Idol“, kde skončila na sedmém místě. Za svou první filmovou roli dostala Oscara. Bylo to za vedlejší roli v muzikálu „Dreamgirls“ (2006), kde hrála po boku Beyoncé. Zpěvačka na sebe upozornila i značným úbytkem váhy.

foto: Jennifer Hudson před a po

Poslední album s názvem „JHUD“, vyšlo loni na podzim, největšího úspěchu dosáhlo v žebříčku TOP R&B/Hip-Hop, kde obsadilo 2. místo. Z loňské novinky vzešel song „ I Still Love You“.

 

Jennifer Hudson začala podporovat rovnost práv LGBT osob. Výsledkem spolupráce s organizací na ochranu lidských práv (Human Rights Campaign) a MTV je videoklip o svatebním dni dvou gayů, kdy jeden z ženichů postrádá na svatbě svého otce. Klip měl premiéru minulý týden na MTV. Jak se vám líbí?

redakce / 07.06.2015
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
rudolf 12.07.2015
libi semi nebot sem sice zenaty ale stale citim zejsem co jsem byl gay pisnicka je asi pekna jsem neslysici preju vsem do dobre odne stesti vam preju rudlo
Patrick 15.06.2015
Môžem povedať že ta pesníčka nemá jedinú chybičku.A skončilo to Happy Endom čo ma dojalo
Ivan 14.06.2015
musím povedať že mne sa veľmi páči klip aj pieseň. je fajn keď LGBT skupinu podoruju zname osoby..:)
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag