reklama
cz / EN / esp

Časopis People: nejkrásnější ženou světa je herečka Sandra Bullock!

Držitelka Oscara vyhrála 26. ročník vyhlašování této ankety. Připomeňme si její nejlepší filmy.

reklama

Letošní vítězkou ankety magazínu „People“ o nejkrásnější ženu vyhrála padesátiletá herečka Sandra Bullock. Držitelka Oscara za roli matky ve filmu „The Blind Side“ si ze svého vítězství velkou hlavu nedělá. Jak sama říká, nejdůležitější pro ni je její pětiletý syn, pro kterého je jednou astronautkou (nominace na Oscara za film „Gravity“) nebo agentkou FBI (film „The Heat“).

 

Výrazněji na sebe upozornila ve filmu „Demolition Man“ (1993) , kde hrála policistku v tandemu se Sly Stallonem. Do srdcí filmových fanoušků se zapsala o rok později rolí ve filmu „Speed“, kde hrála po boku Keanu Reevese. Na slavnou scénu její jízdy za volantem autobusu se můžete podívat víckrát, pořád baví. Začíná v 35 minutě.

 

Následovaly filmy, ve kterých Sandra střídá polohu romantickou a akční. Z těch romantických jmenujme třeba „Zatímco jsi spal“ (1995), „Magická posedlost“ (1998) nebo „Slečna Drsňák“ (2000).  Akční scény ztvárnila ve filmech „Síť“ (1995) „Čas zabíjet“ (1996), v pokračování hitu „Speed 2: Cruise Control“ (1997) nebo „Crash“ (2004).

 

Ocenění

Sandra letos získala cenu za nejkrásnější ženu světa. Ceny však dostává nejen za svou krásu, ale i herecké schopnosti. Na jejím kontě jsou čtyři nominace na Zlatý globus za filmy Zatímco jsi spal, Slečna Drsňák, Návrh a Gravitace. Největšího úspěchu dosáhla za roli matky, která se ujme osiřelého sportovce a vychová z něj úspěšnou sportovní hvězdu. Film „Blind Side“ (2010) jí přinesl Zlatý globus i Oscara. Na Oscara byla nominována i za film Gravitace, akademici však rozhodli o vítězství pro Cate Blanchett za roli ve filmu „Blue Jasmine“.


A na jaké filmy se Sandrou Bullock můžeme těšit? Svůj hlas propůjčila kreslené postavičce Scarlet Overkill ve filmu „The Minions“, který má v České republice premiéru 25. června. Příští rok se chystá do kin „Our Brand Is Crisis“ o politické kampani v prezidentských volbách v Bolivii.

redakce, foto facebook.com / 24.04.2015
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag