reklama
cz / EN / esp

FRESH CHLAP: Nick Jonas

Americký zpěvák nejen dobře zpívá, ale i dobře vypadá. A v novém filmu ukáže opravdu hodně.

reklama

Nick Jonas (16. září 1992) je americký zpěvák, textař, herec, který na sebe v poslední době poutá čím dál tím větší pozornost. Proslavil se účinkováním ve skupině „Jonas Brothers“, ve které působil společně se svými bratry Kevinem a Joeym. Po několika rozchodech se Jonas rozhodl definitivně skupinu opustit a začal se plno věnovat svojí kariéře.

 

Své fanoušky v poslední době potěšil sérii propagačních fotek pro časopis „Flaunt“. Na tom by nebylo zvláštního, ale Nick tu zaujímá pózu ala Michael Jackson – s rukou v rozkroku. Na rozdíl ok krále popu to vypadá docela sexy, co říkáte?

foto: Nick Jonas pro časopis Flaunt

Na hudebním poli boduje se svým singlem „Jealous“, se kterým se dostal například na 7. místo v žebříčku US Billboard Hot 100, 1. místo v žebříčku US Hot Dance nebo 2. místo v hitparádě britských singlů. Hitovka pochází z jeho druhého alba s názvem „Nick Jonas“, které vyšlo loni v září.


Filmoví fanoušci Nicka Jonase budou mít své „žně“ při sledování filmu „Careful What You Wish For“. Příběh mladého kluka, který se zaplete s vdanou paní vlivného bankéře, nabídne spoustu příležitostí, ve kterých Nicka budete moct obdivovat. Film asi nepůjde do oficiální české distribuce, můžete si ho koupit od května/června letošního roku na DVD.

 

Jonas se věnuje i charitativní činnosti. Ve třinácti letech mu diagnostikovali cukrovku, proto se rozhodl podpořit děti, které s tímto onemocněním bojují. Založil nadaci s názvem „Change for the Children Foundation“, která spolupracuje na projektech s dalšími pěti podobnými organizacemi.

foto: Nick Jonas v magazinu Flaunt

redakce, foto twitter / 12.04.2015
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag