reklama
cz / EN / esp

Anketa Zlatý David 2014: mezi nominovanými je i gay Renato Salermo

Ceny za nejhorší počiny na české hudební scéně udělí 8. dubna Hudební Masakry a Čilichili

reklama

Český hudební rybníček letos obohatili různí hudební exoti. Ty největší z nich mapuje oblíbený pořad internetové televize Stream pod názvem „Hudební masakry“. Každý díl sleduje průměrně několik set tisíc lidí. Ve spojení s magazínem Čilichili budou ty opravdové hudební masakry po zásluze oceněny.

 

Než ale budou předány ceny Zlatý David, podívejme se na jednoho z finalistů. Je jím Renato Salermo. Mladý kluk, který se asi nudí. Rád si hraje na tanečníka, kroutí se před kamerou a špulí při tom smyslně rtíky.

 

Ale myslí to opravdu vážně? Kdyby to byla sranda, recese, nebo kdyby se takto natřásal v Termixu v roce 1995…tak bychom to pochopili. Ale nechceme dělat soudy za vás. Podívejte se na jeho dva kousky a přesvědčte se sami. A opravdu to není apríl…bohužel.

 

 

 

Pokud se chcete sami přesvědčit, jestli Renato vyhrál, zajděte si na udílení cen Zlatý David. To proběhne 8. dubna od 19 hodin v Roxy (Dlouhá ulice 35, Praha).  Kromě slavnostního vyhlášení se můžete těšit i na vystoupení zajímavých kapel. Vystoupí například maskovaný indie písničkář Kittchen nebo šansonierka Mucha. Více o akci najdete na facebooku zde.

 

poznámka redakce: Renato to dokázal a vyhrál Zlatého Davida! Gratulujeme!

redakce / 01.04.2015
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag