reklama
cz / EN / esp

Grammy 2015: Sam Smith vyhrál objev roku!

Letošní Grammy opanoval britský zpěvák, celkem vyhrál ve čtyřech kategoriích.

reklama

Dnes nad ránem byly v Los Angeles ve Staples Centre rozdány ceny 57. ročníku Grammy Awards. Vítězem se jednoznačně stal britský zpěvák Sam Smith, který proměnil čtyři nominace ze šesti.

Sam Smith získal Grammy za:

nahrávku roku za "Stay With Me"

píseň roku za "Stay With Me

nejlepší nový umělec

nejlepší popové album „In The Lonely Hour“

 

Zpěvák vystoupil se svou písní "Stay With Me" za doprovodu Mary J. Blige.

 

Z ženských umělkyň byla nejlepší Beyoncé, která získala za píseň "Drunk In Love" dva gramofony za nejlepší R&B vystoupení a nejlepší R&B song, třetí za nejlepší zvuk alba „Beyoncé“. Z dalších oceněných umělců jmenujme například Pharrella Williamse (nejlepší pop vystoupení za song „Happy“, nejlepší hudební video za „Girl“ a nejlepší urban album za „Girl“). Lady GaGa s Tonnym Bennettem dostali cenu za nejlepší tradiční popové album. Jak jim to spolu funguje živě na podiu, můžete vidět v tomto videu:

 

Před nedávnem jsme vám ukazovali fotky ze společné dovolené Sama Smithe s jeho novým přítelem. Více zde. Tento vztah už, bohužel, neplatí. Sam asi nemá štěstí v lásce. I když jeho inspirací k napsání nejlepšího popového alba byla nešťastná láska. Jak se říká, všechno zlé je pro něco dobré… Třeba i v tomto případě se Sam vrhne na psaní dalších love songů, které mu znova vynesou hudební slávu.

redakce, foto grammy.com / 09.02.2015
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag