reklama
cz / EN / esp

Zpěvák Adam Lambert vystoupí s kapelou Queen v Praze

Finalista soutěže American Idol nahradil Freddieho Mercuryho.

reklama

Adam Lambert (29. ledna 1982), americký zpěvák, který v roce 2009 zůstal těsně před vítěznou bránou soutěže American Idol, vystoupí 17. února v Praze. Kapela Queen vyrazila na turné s Adamem jako hlavním zpěvákem v létě loňského roku a za sebou má již většinu plánovaných zastávek. Pokud chcete porovnat hlasový fond Freddieho a Adama naživo, tak zkuste štěstí v den koncertu před O2 Arenou. Koncert v O2 Areně je na oficiálních stránkách už vyprodaný. Po pražském koncertě skupina ještě vystoupí ve Švýcarsku, Polsku a třikrát ve Velké Británii.

 

Adam Lambert se otevřeně přiznal ke své homosexuální orientaci již v době účinkování v pěvecké soutěži poté, kdy se v časopisech objevily fotky Adama líbajícího se s klukem. Se svým přítelem, finským reportérem Sauli Koskinenem, tvořili pár od listopadu 2010 do dubna 2013. Od té doby je Adam sám, ale rozhodně se nenudí.

foto: Adam se svým finským přítelem

Další album je totiž na cestě. V pořadí třetí studiové album (ještě vydal jeden živák) s názvem „The Original High“ vydává na jaře letošního roku. Jeho debutového alba „For Your Entertainment“, které vydal po soutěži, se prodalo na 840.000 kopií, druhé album „Trespassing“ dosáhlo jen na necelých 200.000 kusů. Snad Adam využijé té šance, kterou má díky koncertní tour s Queen. Lepší promo si nemohl přát...

redakce / 04.02.2015
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag