reklama
cz / EN / esp

Conchita Wurst chce strávit týden s Putinem

Mluvčí ruského prezidenta se prý tomuto návrhu vysmál. Co dál plánuje zpěvačka v příštím roce?

reklama

Vítězka Eurovize 2014 dragqueen Conchita Wurst v rozhovoru pro rakouský Kurier vyjádřila touhu setkat se ruským prezidentem Putinem. Kromě toho, že má v Rusku hodně fanoušků, chce pochopit, co znamená být ruským prezidentem a jaký je na něj činěn nátlak. Podle Conchity chce být Putin jen respektován. Vedoucí tiskového oddělení  Dmitry Peskov se prý tomuto návrhu vysmál a rovnou z místa ho odmítl.

 

A jaké má rakouská kontroverzní hvězda plány na příští rok?  Rozhodně nebude cvičit. Conchita je totiž konečně spokojená se svým tělem. „Jako Tom jsem cvičil, chtěl jsem víc svalů. Ale co jsem se stala profesionální dragqueen a ženou, jsem se svou postavou smířená.“ A jako žena se Conchita stala vrcholem módní přehlídky například u Jean Paula Gaultiera nebo nafotila snímky s Karlem Lagerfeldem.

 

Na novém albu plánuje pracovat od jara příštího roku. „Samozřejmě že jsem netrpělivá, je to moje první album. Ale kvůli albu si nechat ujít příležitost pracovat s Jean Paulem nebo Karlem? To mi za to nestojí.“

foto: Conchita s Karlem Lagerfeldem

V Rakousku se spekuluje nad tím, že by se tato vousatá zpěvačka mohla stát osobností roku 2014. Uvidíme, jak se jí bude v příštím roce dařit. Třeba ji potkáme v létě na naší Pride. Chtěli byste to?

redakce / 29.12.2014
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag