reklama
cz / EN / esp

Mariah Carey a její vánoční trápení

Umí tato kdysi bezchybná zpěvačka ještě zpívat?

reklama

Mariah Carey (27. března 1970) a vánoční hitovka „All I Want For Christmas Is You“ patří posledních 20 let k vyhledávaným vánočním melodiím. Se svými 14 miliony prodaných kopií je to její největší mezinárodní hit, magazín Rolling Stones ho zařadil na 4. místo v žebříčku nejlepších vánočních písní.

 

Jenže…dvacet let je dlouhá doba a Mariah už to nezpívá jako dřív. Její koncertní tour po Asii a Austrálii, které začalo letos v říjnu, zpěvačce moc nevychází. Kritikové zpěvačku nešetří, hlasově to prý už nedává.

 

A vy to máte možnost posoudit její zpěv sami. Na internetu se objevil záznam ze zpěvaččina vystoupení v New Yorku, kde zpívala u příležitosti rozsvěcení vánočního stromku u Rockefeller Center letos v prosinci. Odmyslete si hudební nástroje, vokály a další pomocníky a máte tu ryzí zpěv divy, která v historické anketě o nej zpěváka/zpěvačku všech dob obsadila 79. místo. Jenže to bylo v roce 2008…

 

A přidejte všechny vokály, instrumenty a výsledek není tak špatný... :) ale vy si raději na Vánoce pusťte původní verzi z roku 1994.

 

Média spekulují, že za zpěvaččinými hlasovými výpadky stojí problémy v soukromém životě. Mariah Carey se nedávno odloučila od svého manžela Nicka Cannona, rozvod je jen otázkou času. Pokud tomu tak je, přejeme zpěvačce návrat do starých dobrých kolejí.

redakce / 23.12.2014
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
bumšalala 23.12.2014
cakam kedy pride parodia, kde sa zostrohne video a prida nejaka smejuca sa holcicka a vycereny pes 😂 ale horsia je ta obrprdel a vytrvajuci botox na licach 😂😂 ale ja by som to lepsie nezaspieval, tak to radsej nekomentujem 😂😂😂ci? :))
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag