reklama
cz / EN / esp

Madonna opět boduje!

Ochutnávka z alba „Rebel Heart“ je nejstahovanější hudbou na iTunes

reklama

Nedávno jsme psali o přípravách Madonny na příští rok, kdy má vydat své v pořadí již třinácté album „Rebel Heart“ (více zde). Termín vydání jsme odhadovali na jaro 2015. Madonna ale fanouškům udělala radost už před Vánoci. Jak oznámila na svém instagramu, pokud si objednáte její nové album (za 12 eur) dopředu, dostanete hned šest songů jako vánoční dárek. Anebo si můžete koupit jednotlivé songy za 1 euro.

Zatím si tedy můžete stáhnout těchto šest písniček: Devil Pray, Living For Love, Ghosttown, Illuminati, Unapologetic Bitch a Bitch I am Madonna.

 

A fanoušci stahují. Ve všech 36 zemích, kde je možné songy stáhnout, se Madonna dostala na první místo. V žebříčku deseti nejstahovanějších písní obsadila šest pozic. Nejlépe si vede song „Living For Love“, který obsadil první místo ve dvaceti zemích.

 

Tento krok ale nebyl plánovaný. Madonna původně chtěla vydat první singl na svatého Valentýna a celé album 10. března. Ale od letošního podzimu prosákly na internet ukázky z její poslední práce. Nakonec unikly celé dvě písničky ( "Wash All Over Me" s Avicii a "Rebel Heart") . Proto se zpěvačka rozhodla oficiálně uveřejnit část materiálu z posledního třináctého alba, aby se k fanouškům dostaly opravdu kompletní a dodělané songy. Kompletní album s 19 písničkami si budete moci koupit v březnu 2015.

redakce, foto facebook.com / 21.12.2014
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
Alan 22.12.2014
zrovna tohle je docela dobra odrhovacka.... Nic vyjimecneho, nic noveho, nic ohromujiciho... Nuda
Lukáš 08.03.2015
Práve jsem to album doposlouchal... a slibuju ze uz to nikdy neudelam....
Pepi 22.12.2014
asi ji dochazeji penize 😒
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag