reklama
cz / EN / esp

Získá Sam Smith šest cen Grammy?

Mladý Brit, který se nedávno vyoutoval, může vyhrát ve všech hlavních kategoriích

reklama

Sam Smith (19. května 1992) vydal své debutové album „In The Lonely Hour“ letos v květnu. Většinu písní složil sám, aby se mohl vyzpívat z nešťastné lásky k jinému muži. Opravdové emoce posluchači ocenili, album se dostalo celosvětově na první místa, například ve Spojených státech se stalo druhým nejprodávanějším po „1984“ od Taylor Swift.

 

Po komerčním úspěchu se může Sam Smith těšit i na ocenění od kolegů akademiků. Byl nominován na šest cen Grammy: album roku, nejlepší popové album, nahrávka roku a píseň roku za song "Stay With Me", nejlepší popové vystoupení a nejlepší nový umělec.

 

 

Jestli se mu podaří získat vítězství ve čtyřech hlavních kategorií, zopakuje tak po dlouhých 33 letech úspěch Christophera Crosse z roku 1981. Takovou možnost měla například i Amy Winehouse v roce 2008, ale jí se to, bohužel, nepovedlo.

 

Vše se dozvíme 8. února 2015, kdy budou ceny rozdány ve Staples Center v Los Angeles. Přímý přenos bude vysílat CBS, moderátor večera ještě nebyl oznámen.

redakce / 14.12.2014
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag