reklama
cz / EN / esp

Madonna se připravuje na rok 2015

Příští rok se zpěvačka chystá ukázat, že ještě nepatří do starého železa.

reklama

Madonnina kampaň pomalu začíná nabírat obrátek. Mohli jsme ji vidět v odvážných pózách, ve kterých ukázala svoje prsa. Grafik se na šestapadesátileté zpěvačce vyřádil, ale materiál v časopise „Interview“ svůj účel splnil. Madonna byla opět ve všech médiích a její názory na užívání drog tak zná většina z nás.

foto: Madonna pro časopis Interview, autor Marcus Piggott, Mert Alas/Interview

Nové album? Jistě…náhodou unikly dva songy z nového alba, které Madonna připravuje již dva roky. Podle zpěvaččina twitteru by na novince měli spolupracovat Avicii nebo Nicki Minaj. Spekuluje se i o Katy Perry nebo DJovi Skrillex. Album by zpěvačka měla vydat na jaře 2015, což budou přesně tři roky od jejího zatím posledního kusu „MDNA“. Dva uniklé songy si můžete poslechnout kliknutím na jejich názvy: "Rebel Heart" a "Wash All Over Me".

foto: pro srovnání foto po retuši a před

A nakonec spolupráce se značkou Versace. Madonna bude její tváří pro jarní kampaň a nahradí tak svoji konkurentku Lady GaGa. Toto bude již počtvrté, kdy se Madonna objeví v reklamě značky Versace (dvakrát to bylo v roce 1995, potom o deset později). „ Madonna je skutečnou ikonou pro Versace. Jsem nadšená, že moje přítelkyně a jedna z nejvlivnějších a nejinspirativnějších umělkyň bude tváří značky Versace pro jaro 2015.“, řekla Donatella.

foto: Madonna pro jarní kampaň 2015 značky Versace

 

S retuší nebo bez, příští rok se Madonna opět pokusí dobít své ztracené pozice. V žebříčku nejlépe placených zpěvaček se propadla z prvního místa, které opanovala v roce 2013 se 125 miliony dolary, a skončila až za Britney Spears, která letos vydělala pouhých 20 milionů, a to jí stačilo na 10. místo. To už o něčem svědčí, že Madonna není ani v top ten... Snad se jí to příští rok povede napravit.

redakce, foto facebook.com, Marcus Piggott, Mert Alas/Interview / 09.12.2014
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
Alan 09.12.2014
A to foto po a pred retusi neni jedno a to same foto, se dobre podivejte treba na ukazovak nebo na uhel sklonu toho krize, viditelne dobre s linii spodnich vicek, jsou to dve ruzna fota...
Dean 10.12.2014
Jasně:)) jinak jsou ty fotky úplně stejný...
Pepi 09.12.2014
To foto nahore bez je nechutne, a to nejsem zadny konzervativec... Kdo se chce divat na kozy 56-lete baby??? Gayove ne, a heteraci urcite taky moc ne, ti chtej koukat na mlady kocky... Zacina byt stejne trapna jako Helena...
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag