reklama
cz / EN / esp

Cher zrušila turné!

Zatím do posledního místa vyprodané tour končí. Vrátí se popová diva ještě na podia?

reklama

Americká zpěvačka Cher (20. května 1946) musela zrušit svá další vystoupení v rámci „Dress To Kill Tour“. Toto v pořadí šesté tour bylo asi její definitivně poslední. Slavná umělkyně ve svých skoro 70 letech na koncertní vystupování pravděpodobně nestačí.

 

Turné avizovalo vydání v pořadí 25. desky s názvem „Closer To The Truth“ na podzim 2013. A v březnu letošního roku se Cher opět postavila na podium v americkém Phoenixu. Po vyprodaných 49 koncertech po severní Americe měla následovat druhá část se startem v září. Po odkladu těchto podzimních termínů lékaři doporučili zpěvačce ještě delší pauzu.

 

 

Když se před 12 lety vydala Cher na své páté tour, pojmenovala ho „Farewell“ (rozlučkové). A pojala ho opravdu velkolepě. Cher koncertovala 3 roky od června 2002 do dubna 2005, vystoupila celkem 325krát, čímž vytvořila zatím nepřekonaný rekord.  A byl to velký úspěch, na tour vydělala 260 milionů dolarů, zároveň obsadila 19. místo v žebříčku nejúspěšnějších tour v historii moderní hudby. Na tento úspěch, bohužel, nenaváže.

 

Cher se na svém twitterovém účtu omluvila všem fanouškům a slíbila jim, že se na tour vrátí. Držme jí palce, aby byla "strong enough"!

redakce / 23.11.2014
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
Rony 27.11.2014
Infekce jí napadla ledviny a to není sranda. Na jaře se vrátí, slíbila to na Twittru. A pokud jde o kostýmy, tak má připravené úplně nové a prý daleko lepší.
Moravaczech 25.11.2014
Tohle Tour asi tím pádem nevyšlo ještě na Blu Ray, že? A doufám, že ho někdo stihl natočit? Snad. Nevíte? Jinak když jsem viděl dokumenty z tour - Madonnu, Lady Gaga, Justina Biebera, Kate Perry, ... - většinou to nedávali po čase psychicky nebo hlasivkama než fyzicky. Co se týče depresi, tak mi jich bylo až líto.
Stacey Cher 25.11.2014
jo bohuzel infekcni nemoc si nevybira doufam ze bude brzy v poho a navaze se svou evropskou větví abych se dockala i Ja:)
Vivat Cher 24.11.2014
Z paní cher se stává Estrádní zpěvačka jak je vidět dle stylingu. Ovšem nikdy nezapomenu jak jsem se nasmál, jak Cher tady u nás závistivě koukala na Martu Kubišovou když promítali Proudy. Cher totiž nikdy neměla barevnej recitál v 60 letech. :-D
Henry 24.11.2014
je uzasna. V jejím veku :)
cajs 24.11.2014
zpívá pořád skvěle...
Jane 27.11.2014
Závistivě koukala na Kubišovou? To snad ne! Co by jí záviděla? Že vypadá jako ježibaba, nebo že ji ve světě nikdo nezná? Nic proti Martě, ale srovnávat tyhle dvě zpěvačky mně přijde jako vtip.
Jane 27.11.2014
Závistivě koukala na Kubišovou? To snad ne! Co by jí záviděla? Že vypadá jako ježibaba, nebo že ji ve světě nikdo nezná? Nic proti Martě, ale srovnávat tyhle dvě zpěvačky mně přijde jako vtip.
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag