reklama
cz / EN / esp

FRESH CHLAPI: Carver twins

Pamatujete na Maxe a Charlieho Carverovi? V seriálu „Zoufalé manželky“ byli jako Porter a Preston nepřehlédnutelní. A co dělají dnes?

reklama

Dvojčata Max Carver (1. srpna 1988) a Charlie Carver (31. července 1988) si asi většina z nás pamatuje z jejich účinkování v seriálu „Zoufalé manželky“, kde hráli syny Lynette  a Toma Scavových. Od roku 2008 do roku 2012 jsme je vídali v jejich nejslavnější roli. Co se s nimi stalo po ukončení seriálu?

foto: dvojčata v seriálu Teen Wolf

Oba herci se objevují v menších rolích jak ve filmech, tak i v seriálech. Jejich kariéra má podobný vývoj. Díky tomu, že jsou dvojčata, dostávají i takové role. Vidět jste je mohli například v seriálu „Teen Wolf“, který uvedla MTV nebo „The Leftovers“ na HBO letos v létě. Max Carver (ten o pár minut mladší) si svůj debut v celovečerním filmu odehraje v příštím roce. Bude hrát spolu s Martinem Sheenem ve filmu „Ask Me Anything“.

foto: ze seriálu Teen Wolf

Carver si zahrál menší roli v letošním filmu „Bad Ass“, který byl přímo uveden na DVD. V příštím roce ho uvidíme ve filmu „Michael“, který vypráví příběh Michaela Glatze, gay aktivisty, který se vzdá své homosexuality potom, co se stane pastorem. V hlavních rolí spatříme Jamese Franca, Zachary Quinta nebo Emmu Roberts (poslední dva znáte například ze série American Horror Story).

 

Jak se dvojčata udržují fit, můžete vidět v tomto videu.

 

A pro ty, co mají rádi zadky, tak jedna scéna ze seriálu "The Leftovers".

redakce / 17.11.2014
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag