reklama
cz / EN / esp

Herec Braňo Polák vystavoval své vysportované tělo v Řecku

Má přítelkyni? Proč chce dělat trenéra? Více informací a fotogalerie v našem článku.

reklama

Braňa Poláka (20. února 1973) si spousta z vás pamatuje z chlapeckého boybandu A – tak. Jako herce jste ho mohli vidět v seriálu České televize „Proč bychom se netopili“ nebo ve „Snowboarďácích“. Zeptali jsme se ho na jeho současné aktivity.

 

Dlouho jsme o tobě na hudební scéně neslyšeli, kam jsi přesměroval své aktivity?

Moc jsem své aktivity nepřesměrovával, pořád na scéně zůstávám. Teď hraju v 5 divadelních hrách, skončil jen muzikál „Děti ráje“, jeden z nejnavštěvovanějších muzikálů vůbec, ve kterém jsem hrál 5 let. Byl to kus mého života a jsem rád, že se Sagimu (Sagvan Tofi, pozn. redakce) tenhle kousek podařil. Věřím, že by se muzikál hrál dál, kdyby byly vhodné prostory. Ještě točím pro televizi, naposled seriál Cyril a Metoděj pro Českou televizi, nebo pro Novu Ordinaci v růžové zahradě. Ale to mi nestačí, svoje aktivity rozšiřuju dál do oblasti showbusinessu, proto jsem s kamarádem založil agenturu Hitch, která se specializuje na eventy, a taky jsem si v létě otevřel opalovací terasu v centru Prahy, kde jsme přes den měli lekce jógy a večer party.

foto: Braňo s přáteli na terase Hitch and Pereg v centru Prahy

Aktivit máš teda hodně. A co divadlo? Podzimní sezona je před námi, jak ses na ni připravoval?

Na nic se nikdy nepřipravuju, tím myslím, že nic nepřeháním. Přes léto jsem hrál na letní scéně na Harfě tři představení týdně, takže prázdniny ve stylu leháro nebyly, také jsem obsluhoval celé léto na naší terase HITCH and PEREG roof, a to do písmene jako číšník, a teď už vím, že je to šíleně těžká práce a taky už vím, že nikdy nebudu číšníky zdržovat po zavíračce. Dovolenou jsem si samozřejmě vzal, ta první byla na začátku prázdnin na mojí oblíbené Mallorce. Je to takový rituál, jezdím tam už asi 7 let, pak jsem strávil týden se synem na Slovensku a teď jsem se čerstvě vrátil z Řecka.

 

Kde přesně jsi v Řecku byl?

Byl jsem na ostrově Rhodos, který jsem si zamiloval. Miluju ty jejich vesnické hospůdky s typickými stoly, židlemi, proste jako u babičky. Ostrov Rhodos je nádherný, města Lindos a Rhodos jsou tak neskutečně architektonicky zajímavéé, že jsem proplouval jejich uličkami s otevřenou pusou. Jsem nabitý ne jen na sezonu, a doufám, že se tak rychle nevybiju.

foto: tohle že je tělo 41letého chlapa?

Fotky jsou to opravdu krásné. Prozraď nám, s kým jsi tam byl?

S partou známých, kteří už na ostrově před tím byli, takže mi dělali průvodce. Pohybovali jsme se po ostrově autem, protože ostrov má po obvodu asi 220km a chtěli jsme si ho projet celý. Bydleli jsme ve vesnici Ilayoss, asi 8km od hlavního města Rhodos.

 

A byla mezi nimi přítelkyně? Jestli nějaká je… :)

Nebyla, žiju život samotáře, naučil jsem se žít singl a tenhle život mě baví. Často jezdím za synem, takže rodinného života si užívám, ale jinak mi můj životní styl vyhovuje. Nerad se přizpůsobuji a nerad dělám ústupky ve svém životě, takže na společný život s někým to zatím nevypadá. Jediný, kvůli komu ústupky dělám, je syn, on je generál mého života.

foto: jako u babičky

Na fotkách je vidět, že máš vysportovanou postavu. Jak na sobě pracuješ?

Je pravda, že se hodně věnuju svému tělu, a tím nechci říct, že zanedbávám svého ducha. Každé ráno vstávám v 6:20, začínám meditací. Do posilovny chodím 5x týdně,  4x týdně běhám, cvičím jógu, v zimě budu pravidelně plavat, věnuju se ještě cvičení TRX. Říkám si, že bych rád nějaké lidi trénoval, abych jim pomohl s cvičením, i když na to žádný papír nemam. Myslím, že už bych to zvládl, rád bych lidem radil, jak jíst, jak cvičit, takový kouč v životě. To by možná byl smysl mého života.

 

Tak to nám dej vědět, o to bychom měli z redakce zájem! Pojďme ale k tomu, co Tě čeká v nejbližší době a na co chceš pozvat naše čtenáře.

Samozřejmě do divadla, aktuální program najdete na stránkách Divadla Artur (http://www.divadloartur.cz), kde mě můžete vidět ve hře „Svaté neřesti“ 8. a 21. října, také hraju v Divadle U Hasičů v muzikálu "Romeo a Julie". Nehraju ani Romea ani Julii ale Mercucia, nejbližší termín je 21. a 22. listopadu. V listopadu mě čeká představeni pro studenty, je to o vztazích a budeme s ním objíždět celou republiku. Pojednává o tom, proč si mladí lide nerozumí, součástí týmu je i psycholožka, která celý projekt vymyslela. A taky doufám, že konečně přijde velký film z Hollywoodu, pořádný akčňák, na který se celý život těším.

 

Děkujeme za rozhovor, budeme držet palce!

redakce / 07.10.2014
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
Jani 08.10.2014
Nechce zit s zenskou, pestuje si telo, ty fotky jsou taky dost gay... Hele, pepe, mas recht... myslim, ze se toho coming-outu dockame... :-)
pepe 08.10.2014
Rhodos? A kdy plánuje coming-out?
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag