reklama
cz / EN / esp

FRESH CHLAP: Ricky Martin má nový singl „Adios“

Po delší pauze se tento sexy čtyřicátník vrací s novinkou plnou houpavých rytmů!

reklama

Ricky Martin si dal trochu delší tvůrčí pauzu - poslední album vydal v roce 2011 pod názvem „Música + Alma + Sex" -  ale už se opět vrací do branže. Na hudební scéně se objevil jeho nový singl „Adios“. Poslechnout si ho můžete jak v anglické, tak i španělské verzi.

 

 

Ricky Martin se narodil v Puerto Ricu (24. prosince 1971), nyní má však španělské občanství. Dlouhá léta kolovaly světem spekulace o jeho orientaci, kdo z nás by si to taky nepřál, aby byl Ricky gay. V polovině 90. let se zpěvák objevoval na veřejnosti jak s muži, tak i s ženami. Dohady o jeho orientaci ukončil zpěvák díky dlouhodobému vztahu s mexickou modelkou Rebeccou de Alba (žili spolu 14 let).

foto: Ricky s Rebeccou de Alba

Ale nic není takové, jako se zdá být. V březnu roku 2010 zveřejnil na své webové stránce prohlášení:„ Jsem pyšný na to, že o sobě můžu říct, že jsem gay. Cítím se velmi požehnaně za to, kým jsem.“ Poté svět zaplavily fotografie Rickyho s krásným ekonomem Carlosem Gonzálezem Abellou. Tito dva tvořili dokonalý pár, a s Rickyho syny Matteem a Valentinem (narodili se v srpnu 2008) i dokonalou rodinu. Bohužel vztah s Carlosem skončil v lednu letošního roku.

foto: Ricky se svým přítelem Carlosem

Ricky se zapsal do našich uší svým chytlavým hitem „The Cup Of Life“ z roku 1998, který se stal ústředním songem MS ve fotbale ve Francii. Fotbalovou hymnu z jeho čtvrtého alba „ Vuelve“ následovalo pár dalších hitů (například „La Bomba“) a Ricky se stal celosvětovou pop star s cenou Grammy za nejlepší latinské popové vystoupení.

 

Pátého alba se Rickyho fanoušci dočkali velmi rychle, už rok poté vydal album s názvem„Ricky Martin“, kterého se celosvětově prodalo na 22 milionů kusů. A spousta z nás tancovala na „Livin La Vida Loca“, „Maria“ nebo "Shake Your Bon-Bon". Od roku 2000 do roku 2011 vydal další čtyři alba, to poslední v roce 2011. Celosvětově prodal přes 80 milionů alb a získal 6 Grammy Awards.

foto: Ricky se svými dvěma syny

Svou činnost nesměřuje pouze směrem k hudbě, ale věnuje se i charitě. Založil nadaci pod svým jménem, která se  věnuje boji proti obchodování s dětmi. Navštívil taky oblasti postiženými katastrofami, například Thajsko v roce 2004 po tsunami nebo Houston po hurikánu Katrina.

 

Na letošní rok oznámil Ricky své 10. tour pod názvem „One World Tour“. Startuje v říjnu v Mexiko City a po šesti mexických koncertech pokračuje v dubnu 2015 na Novém Zélandu a Austrálii.

redakce, foto facebook.com / 24.09.2014
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag