reklama
cz / EN / esp

Matt Bomer v další řadě American Horror Story

Hollywoodský krasavec obohatí řady herců ve 4. sérii kultovního seriálu

reklama

Pokud nesledujete seriál American Horror Story, tak od října budete mít další důvod to změnit. Jeden z nejhezčích herců současnosti Matt Bomer se začátkem října objeví v kabelové televizi FX ve 4. řadě s podtitulem „Freak Show“. Sice jen v jedné epizodě, ale i tak to určitě bude stát za to.


Jeho herecké kvality letos ohodnotili kritici cenou Critics Choice Television Award za roli v televizním filmu „Normal Heart“ o vzestupu HIV/AIDS v New Yorku počátkem 80. let. Všimnout jste si Matta mohli i ve filmu „Magic Mike“, kde hrál striptéra vedle Channinga Tatuma a Matthewa McConaugheyho. V současné době se připravuje pokračování tohoto průměrného filmu s přehlídkou nadprůměrně hezkých mužských těl. Role ve filmu „Fifty Shades Of Grey“ mu, bohužel, unikla, ale získal ji další hezoun Jamie Dornan. Matt hostoval například i v populárním seriál "Glee".

 

 

American Horror Story je velmi úspěšný seriál, má za sebou tři série – s podtitulem Murder House, Asylum a Coven. Vysílá se od roku 2011, každá série má 12, respektive 13 dílů. Vyznačuje se tím, že stejní herci hrají v dalších sériích úplně odlišné charaktery. Musíme zmínit zejména Jessicu Lange, která je ústřední postavou celé série. Za svůj herecký výkon získala například Zlatý Globus nebo  Screen Actors Guild Award a za roli „první čarodějnice Fiony Goode“ ve 3. řadě Coven dostala letos cenu Emmy. Ve 4. řadě má její role vypadat jako Marlene Dietrich. V seriálu jste mohli vidět například Kathy Bates (rovněž Emmy 2014 za vedlejší roli v sérii Coven), Zacharyho Quinta nebo Chloe Sevigny.

 

Herec Matt Bomer (11. října 1977) žije spokojeným manželským životem s novinářem Simonem Hallsem, se kterým vychovává tři děti.

redakce, foto: mattbomerfan.com, https://www.facebook.com/matthewbomer.org / 27.08.2014
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
MB 01.09.2014
Ken v akci.
zán 28.08.2014
37 ročný??? wtf :)
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag