reklama
cz / EN / esp

Michael Jackson a Freddie Mercury. Jak zní jejich duet?

Na nové desce kapely Queen se objeví i nevydaný song z 80. let

reklama

V průběhu 80. let se oba zpěváci setkali a nahráli několik skladeb. Nikdy ale nebyly hotové. A to by byla přece škoda, kdyby to tak zůstalo! Naštěstí se bubeník Roger Taylor a Brian May, původní členové skupiny Queen, rozhodli s tím něco udělat. Dokončit je. A my si novinku od obou těchto legend rocku a popu budeme moct poslechnout na připravovaném albu skupiny Queen, které vyjde letos na podzim. Bude to v pořadí 16. album s názvem Queen Forever, jehož producentem je William Orbit.

Na internetu si můžete poslechnout syrovou verzi všech 3 duetů Freddieho Mercuryho († 24. listopadu 1991) a Michaela Jacksona (†25. června 2009).

 

 

Věříme, že tento společný song bude tak úspěšný jako posmrtný duet Michaela Jacksona s Justinem Timberlakem "Love Never Felt So Good". Ten vyšel 2. května 2014 a stal se číslem 1 v mnoha zemích.

redakce / 02.08.2014
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
Robin 08.08.2014
Ten song je opravdu výborný. Ve verzi s Mickem Jaggerem, ale i ve verzi s Mercurym. Moc se na to CD těším.
Robert 08.08.2014
... a ještě maličkost, když už se autor rozhodl psát články, možná by neškodilo zjistit si, že se frontman Queen nejmenoval "Freddi", ale "Freddie" a naučit se skloňovat, tedy "...duetů Freddieho Mercuryho", nikoli "... duetů Freddiho Mercury", jak píšete :-)... (u Jacksona zase skloňujete)... tak nevím :-)
Robert 08.08.2014
Že skladby "nikdy nebyly hotové" není tak úplně pravda. Zde publikovaný materiál - píseň "State Of Shock" Jackson oficiálně vydal, jen Freddieho ve skladbě nahradil Mick Jagger. A že jsou všechna 3 dema na síti, taky není pravda. Unikly dvě - "There Must Be More To Life Than This" (tu Mercury vydal v sólové verzi na albu "Mr. Bad Guy" (tedy opět BYLA hotová)a výše zmíněná "State Of Shock". Tu třetí s názvem "Victory" se zaplaťpánbůh nikomu ukrást (a dát na net) nepodařilo. Takže tak. Howgh :-)
Papi 06.08.2014
Oni vedeli, proc ten song nezverejnili. Rekneme si na rovinu, je strasny...
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag