reklama
cz / EN / esp

Ellen DeGeneres vyzvala k bojkotu luxusního hotelu v Los Angeles

Slavná moderátorka protestuje proti homofobnímu nařízení v Brunejském sultanátu.

reklama

V květnu letošního roku byl v Bruneji zpřísněn zákon šaríja, který tvrdě trestá vyznávání křesťanství nebo pití alkoholu. Homosexualitu postihuje ukamenováním. V čele sultanátu stojí nejbohatší ropný magnát na světě, sultán Hassanal Bolkiah. Obývá skromný palác s 1800 pokoji, největší na světě. A jak už to bývá, káže vodu, ale sám pije víno. Se svým bratrem prý pořádá divoké večírky a orgie na svých luxusních jachtách za přítomnosti řady hollywoodských hvězd.

foto: Beverly Hills Hotel

A jedna z hollywoodských hvězd mu to alespoň trošku vrátila. Do ropného impéria patří totiž i slavný Beverly Hills Hotel. Ale v něm už Ellen DeGeneres nikdo neuvidí. Vyzvala k bojkotu tohoto hotelu. Propad na tržbách se nijak v majetku sultána neprojeví, spíš se jedná o symbolický protest. I když ztráta 1,5 milionu dolarů za první týden ignorování není vůbec špatná!

Ale svět je spravedlivý. V Hollywoodu se povídá, že právě sultánův syn je gay…

DEJ / 10.05.2014
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag