reklama
cz / EN / esp

Kylie v Praze! Předvede „Sexercize“?

V říjnu přijede Kylie Minogue představit nové album „Kiss Me Once“

reklama

Kylie Minogue (45) přijede do Prahy. Její třetí návštěva Prahy po roce 2008 a 2011 je naplánovaná na 21. říjen. Kylie vydala nové album „Kiss Me Once“ v březnu a na podzim s ním odstartuje tour. Evropská šňůra začne v Anglii v Liverpoolu 24. září a skončí v Curychu 17. listopadu. Mezi tím projede velkou část starého kontinentu, a pokud vám to nevyjde v Praze, můžete ji vidět v Bratislavě (19. října) nebo ve Vídni (23. října). Vstupenky jsou v prodeji od 20. března za cenu 990 Kč až 1690 Kč.

 

Album "Kiss Me Once"

Na jejím v pořadí dvanáctém albu se podílel například Pharrell Williams, duet s názvem "Beautiful" si zazpívala s Enrique Iglesiasem. Kritici nejsou z novinky zrovna nadšení, hodnocení jsou převážně průměrná, například na stránce Metacritics dostalo album jen 67% a na serveru Novinky.cz 40%. Ale dvě skladby mají šanci uspět - úvodní "Into The Blue" a "Sexercize". Můžete se přesvědčit sami za 13 eur, tolik stojí album na iTunes.

 

redakce / 19.03.2014
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag