reklama
cz / EN / esp

Barbra Streisand vydá nové album duetů

Americká zpěvačka bude spolupracovat s Beyoncé nebo Lady GaGa.

reklama

Barbra Streisand (24. dubna 1942), světová legenda a jedna z nejúspěšnějších žen v showbyznysu, drží ve své kariéře krok se současnými trendy. Vydává téměř každý rok jedno album, a to již od roku 1963. Album duetů, které nazpívala mezi lety 1963 a 2002, vydala v roce 2002 s prozaickým názvem „Duets“.  Připomeňme z něj například hit „Tell him“ se Celine Dion.
 

 

Od alba "Duets" uplynulo již 12 let. Nejvyšší čas přijít s něčím novým. A je to tady. Producent jejího dalšího připravovaného alba Walter Afanasieff oznámil na své internetové stránce i jména těch, kteří budou s Barbrou Streisand na novince spolupracovat. Mezi jmény najdeme například Stevieho Wondera, Michaela Bublé nebo Lionela Richieho. Klasiky svého žánru. Ale objevují se i zpěvačky, se kterými bychom si Barbru nespojili… Lady GaGa a nebo Beyoncé. A na tyto duety se opravdu těšíme!

 

Barbra Streisand boří žebříčky všeho možného. Se svými 310 miliony prodaných alb je nejprodávanější zpěvačkou všech dob. Jejich 32 alb se dostalo do top ten. Jako jediný umělec na světě se může chlubit hitem na první příčce v každé dekádě, a to od 60. let do první dekády 21. století.  Není však jen zpěvačkou. Za svoji první filmovou roli „Funny Girl“ (1969) získala Oscara i Zlatý Globus. Oscara jí přinesla i píseň „Evergreen“ z filmu „A Star Is Born“ (1977). Na filmové ceny byla nominována i za svou režii, vyhrála Zlatý Globus za film „Yentl“ (1984).

 

Jako držitelka dvou Oscarů bude poprvé ve své kariéře na udílení cen filmové akademie i vystupovat. Stane se tak 24. února v Los Angeles.
 

 

foto: Twitter.com/Barbra Streisand

redakce / 01.02.2014
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
xoxo 05.02.2014
kdo to je? :o))
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag