reklama
cz / EN / esp

Z modela fotografem. Ital Davide Gasperini.

Italský fotograf začínal svoji karieru jako model pro akty. A těm se věnuje i nyní. Pojďte se podívat na jeho práci.

reklama

Začínat jako model má něco do sebe. Podíváte se po celém světě, seznámíte se se zajímavými lidmi, pokud jste dost silní, tak modeling ve zdraví zvládnete. Ale čas nám měří všem (skoro) stejně, a když už dorostete do focení katalogu pro tatínky, je na čase se porozhlédnout po jiné profesi.

Na druhou stranu se světa modelingu nemusíte vzdát úplně. Můžete se dostat na druhou stranu objektivu. A to se povedlo italskému fotografovi Davide Gasperini. Narodil se v roce 1968 v městečku Cesena. Už od mládí se věnoval umělecké tvorbě: malbě na sklo, řezbářství, návrhářství. Během své modelingové kariery propadl kouzlu fotografování a studiu mužského aktu. V tom mu velmi dobře rozumíme.

foto: Davide Gasperini
 

Mezi lety 2005 a 2009 Davide pracoval pro milánského designéra Claudia Merazzi. V roce 2010 vydal svou první knihu fotografií s názvem  “Non vedo niente ma sento lontano” . Název by se dal volně přeložit jako „Nic nevidím, ale slyším daleko“, která byla společně s některými tisky pláten představena v Miláně v prostoru "Pier pour hom".  Díky své plodné práci vydává brzy další knihu: “Ombre e polvere” (2011), „Stíny a prach“. V roce 2012 vystavuje v Miláně svá díla pod názvem  „Colori“ a vydává opět knihu fotografií s názvem „Detaily“, která pojednává o kráse lidského těla. 

A teď, pokud už jste snad všichni viděli fotky doubledickdude, se v klidu podívejte na umělecké ztvárnění krásy mužského těla. Tyto černobílé fotografie jsou z knihy "Stíny a prach".

 

I plátna z dílny Davida Gasperini stojí za shlédnutí.

 

 A opět fotografie.

 


Za pomoc při překladu z italštiny děkujeme Květě Mrazíkové.

redakce / 06.01.2014
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
dean 07.01.2014
když chlapa, tak do postele...co s ním na stěně :))
ty plátna sou moc hezké...
dá se to někde koupit?
davide Gasperini 08.01.2014
http://davidegasperini.500px.com/_canvas_/
ABC 07.01.2014
keby chcem nieco na stenu, tak urcite chlapa :D a ked fotku,tak urcite nie ikea, ale nieco originalne
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag