reklama
cz / EN / esp

Herečka Maria Bello z filmu „Ztracení“ je lesba

Americká herečka se nedávno otevřeně rozpovídala o své orientaci

reklama

Jako houby po dešti. Tak by se daly označit herečky, které v poslední době přišly s podobným oznámením. Z českých jmenujme třeba Jitku Smutnou, ze světových celebrit to byla Michelle Rodriguez (ta je ale jen bi).

FRESH TIP: Michelle Rodriguez, kráska z Avataru, se přiznala k bisexualitě

 

Maria Bello (18. dubna 1967), kterou můžete teď vidět v kinech ve filmu „Zmizení“ po boku hollywoodských hezounů Jakea Gyllenhaala a „Wolverina“ Hugha Jackmana, v deníku New York Times otevřeně promluvila o tom, že je lesba. Takový veřejný coming out musí být pro šestačtyřicetiletou matku 12 letého syna asi hodně náročný. Nejen kvůli synovi, ale i kvůli stále netolerantním postojům ve světě kinematografie a filmových celebrit.

 

Vloni například nebyl uveden do amerických kin film „Behind the Candelabra“ Stevena Soderbergha o homosexuálním umělci Valentinovi Liberace, kterého ztvárnil Michael Douglas. Premiéra proběhla na filmovém kanálu HBO.

FRESH TIP: Příliš gay pro Hollywood?

 

Herečka Maria Bello, kterou ještě můžete znát z filmů „A History Of Violence“ (nominace na Zlatý Globus, 2005) nebo třetího pokračování o Mumii, žije s šéfkou The Communication Group Clare Munn. Ta je její dlouholetou kamarádkou a kmotrou jejího syna Jacksona. Gratulujeme!

foto: Maria Bella a její partnerka, zdroj Twitter

 

Maria se věnuje i charitativní činnosti. Její nadace „We advance“ podporuje ženy a děti na Haiti, zejména po katastrofickém zemětřesení v roce 2010. Více informací najdete zde.

redakce / 07.12.2013
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag