reklama
cz / EN / esp

FRESH chlap: Tom Daley, olympijský medailista, je bisexuál

19letý sportovec otevřeně hovoří o svém vztahu

reklama

Tom Daley (21. dubna 1994) je nejmladším sportovcem, který se dostal do finálových bojů na olympiádě. Stalo se tak v roce 2008 v Pekingu ve finále skoků do vody. Od té doby jeho sportovní kariéra stále roste a nabírá obrátek. Zatím jeho největší úspěch je zisk bronzové medaile na letních olympijských hrách v Londýně v loňském roce. Možná jste si Toma všimli. Skoky do vody jsou hodně populární sport…

foto: Tom Daley na olympisjkých hrách


Jako poradce se zúčastnil i reality show s názvem „Splash!“, ve které se celebrity učí skoky do vody.

 

Tento mladý Brit v pondělí vložil na YouTube video s názvem „Chci vám něco říct…“. V tomto svém pětiminutovém příspěvku mluví o změnách ve svém životě. A taky hovoří o svém vztahu, který začal letos na jaře. „Někoho jsem potkal. Jsem šťastný, cítím se v bezpečí. Je mi perfektně. A je to kluk.“ Ale pořád se mu líbí i holky...

 

Tom mluví i o své rodině, která ho podporuje, i když někteří jeho příbuzní mají jiné názory. Ale je to stále ten samý Tom, který chce vyhrávat medaile na olympiádě.

Držíme mu palce. V jeho letech a postavení není snadné takto otevřeně mluvit o své orientaci. Ale jen tak dál, jeho příběh může pomoct dalším mladým lidem, kteří se zdráhají říct svým blízkým pravdu o své orientaci.

foto: Tom Daley

 

foto: fan2.fr,twicsy.com. bbc.co.uk

redakce / 03.12.2013
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag