reklama
cz / EN / esp

Známé osobnosti v projektu Art for life

6. ročník Art for life vám opět umožní podpořit boj proti HIV koupí charitativního kalendáře

reklama

Měsíc listopad se vyznačuje nejen chlápkama s knírem, ale taky akcí Art for life. Letos se již pošesté můžete během 2 týdnů zapojit do projektu, jehož hlavním cílem je upozornit na problematiku HIV. A nejen na rizika přenosu smrtelného viru, ale řeší i život lidí, kteří již nakažení jsou.
 

foto: Simona Stašová
 

Protože každým rokem se počet nově diagnostikovaných případů zvyšuje (letos poprvé přesáhne podle odhadů hranici 200 nových pozitivních), je toto téma stále aktuálnější. A důležitá je nejen ochrana, ale taky i informovanost a péče o již nemocné.
 

foto: Michal Štípa
 

Hlavní událost, která na sebe vždy strhne největší pozornost, je aukce fotografií. Letos můžete získat krásné fotografie českých herců, zpěváků a umělců. V kalendáři Red Ribbon 2014 najdete jména herců jako Jana Plodková , Ondřej Brzobohatý nebo Simona Stašová. Zpěváky zastupuje skupina Portless, Andrea Kalivodová nebo Renata Drossler. Z módní branže jsou to například návrhář Jakub Polanka nebo Martin Gardavský – Muž roku 2011.
 

foto: Ondřej Brzobohatý
 

Aukce se koná 21. listopadu v hotelu The Icon & Lounge v ulici V Jámě 1 na Praze 1. Vstup je zdarma. Tak pokud chcete podpořit dobrou věc a pořídit si i krásné fotografie, tak přijďte. Přispět na charitu můžete i koupí kalendáře Red Ribbon 2014. 

Kompletní program Art for Life najdete na této adrese.

foto: Martin Gardavský

redakce / 13.11.2013
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag