reklama
cz / EN / esp

Casting do soutěže o nej gaye Česka se blíží.

Zeptali jsme se výkonného ředitele Tonyho Čejky na zákulisí soutěže. A taky na nějaké intimnosti...

reklama

Ahoj Tony, vím, že jsi pořádal Mr. Gay Europe tady u nás v Praze. Jak bys tuto akci zhodnotil?

Abych to uvedl na správnou míru, nebyl jsem pořadatel, ale CO - producent.  Zásluhy, patří hlavně Tomáši Frýdovi a samozřejmě celému týmu lidí, kteří se na tom spolupodíleli.  Náš tým dle mého udělal maximum proto, aby se tu tato mezinárodní soutěž uskutečnila.

Akci samotnou bych z pracovního pohledu hodnotil pozitivně, a to i přesto, že vím, kde byly nedostatky. Ale z  minima jsme vytěžili maximum a pro nadcházející roky se z těchto  chyb alespoň můžeme poučit.

foto: Tony Čejka a Tomáš Frýda
 

Co tě přivedlo k myšlence uspořádat Mr. Gay Czech Republic?

Myšlenku na takovou soutěž v sobě nosím už od mládí, kdy jsem už jako malý kluk chtěl pracovat pro Miss.  Později jsem se začal věnovat produkci a přemýšlel jsem, jak vše uskutečnit a zrealizovat tak, aby se můj sen splnil. Začal jsem spolupracovat na prvních dvou ročnících Prague Pride, kde jsem fungoval jako produkční koncertu. Zde se mi naskytla úžasná příležitost seznámit se se zajímavými  lidmi a se soutěží, která v tu dobu u nás fungovala pod názvem „Gayman“. A pod vlivem všech těchto okolností vznikla myšlenka na Mr. Gay Czech Republic. Po samotné evropské části jsme se domluvili s Tomášem Frýdou, že založíme novou značku, pod kterou soutěž poběží, a pokusíme se ji dostat mezi TOP akce roku. Jelikož se Tom rozhodnul věnovat se prozatím svojí práci, vedení soutěže připadlo na mě a já pevně věřím, že můj tým dokáže to, co jsme si vytyčili, a že vítěz roku 2014 získá i evropský a světový titul.

 

Jaká je myšlenka Mr. Gay Czech Republic?

Mr. Gay Czech Republic je soutěží krásy, vnitřních hodnot a reprezentace LGBT+ komunity jak doma, tak i v zahraničí. Soutěž navazuje na hodnoty soutěží Mr. Gay Europe a Mr. Gay World a ztotožňuje se s jejich ideou na základě několika disciplín najít vítěze, který bude tváří gay společnosti a nositelem hodnot, které mají přispět k integraci LGBT+  komunity do společnosti.

Finalisté a vítěz z nich zvolený by měl mít víc jak hezkou tvář a krásnou postavu. Porota bude hodnotit  vnitřní krásu, hodnoty pospolitosti a bratrství, smysl pro humor, ale i osobnost jedince. 

Vítěz soutěže bude prezentovat Českou republiku na světových soutěžích Mr. Gay Europe a Mr. Gay World.
 

foto: Tony Čejka na Prague Pride

 

Když jsme u toho vzhledu, jaký typ mužů se ti líbí?

HAHAHA. To většinou vědí spíše lidé kolem mě. Můj bývalý, říkejme mu třeba Kurýr, je prototyp muže, který mě bere. Špinavý blond, urostlý, svalnatý, s hrudí chlupatou a malým sexy zadečkem jako dva stroužky česneku. Samozřejmě toto je jen pozlátko. Na chlapech si vážím osobnosti, vlastního názoru, trochu by měl být asi svým způsobem hajzl a drsňák, ale když se zavřou dveře, tak zjihnout jako jehně. Každopádně chlap, který by mě chtěl mít vedle sebe, by měl mít silnou osobnost, kterou ta moje nepřeválcuje. Jak vycítím, že mám navrch, všechno jde do kytek.

A hlavně nesmí mít hlásek jemný jako žena, to mě přímo odrazuje.

 

A jakému typu mužů se naopak líbíš ty?

Asi jsem univerzál, projevují o mě zájem všichni. Není to myšleno, že jsem tak krásný, ale když se zamyslím, s kým už jsem se potkal, byl na rande a chvilku se vídal, jedná se o smečku různorodých samců. Najdou se tam mladí, staří, malí, velcí, tencí i tlustí.

 

Jaký máš vztah k módě a kráse? Jsi typem muže vyladěného a vystylovaného do posledního detailu, anebo péči o sebe až tak nepřeháníš?

K módě a kráse mám hodně blízko. Už jen proto, vezmeš-li v potaz, že jsem vystudoval střední průmyslovou školu textilní, obor oděvní technologie a mám i maturitu na stroji. Móda a styl je moje základní slupka. Ve čtvrťáku jsem spolupracoval s Osmany Laffitou a po škole jsem se módě i chvilku věnoval. Ale život mě táhnul jinam a teď své zkušenosti a přemíru vizí ve své hlavě dávám do produkce. Takže k módě a kráse mám kladný vztah a dle mého se mi podařilo vytvořit si i svůj osobitý styl. Dokážu se obléci jako vagus i jako gentleman.

 

Bez čeho si svůj den nedokážeš představit?

Bez ranního sexu či masturbace, vůně kávy a cigarety.

 

Jaká je tvoje vášeň?

Mojí vášní je bezpochyby sex. Dobrý, dlouhý a kvalitní...

 

Děkuju za rozhovor.

 

Připomínáme všem zájemcům, že casting na příštího Mr. Gay Czech republic bude 7. prosince v klubu Stage. Více info o soutěži najdete zde.

redakce / 11.11.2013
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag