reklama
cz / EN / esp

Festival Mezipatra: „Kdo se bojí Vagíny Wolfový“

Tento film o lesbické lásce osobně přijede představit režisérka Anna Margarita Albelo

reklama

Ve čtvrtek 7. listopadu bude zahájen v prostorách kina Lucerna 14. ročník festivalu Mezipatra. Hlavním tématem letošního ročníku jsou „Pravdivé lži“.

 

Z bohatého programu, který najdete na této adrese, jsme pro vás vybrali film se zajímavým názvem „Kdo se bojí Vagíny Wolfový“. Režisérka Anna Margarita Albelo přijede do Česka představit svůj celovečerní hraný debut osobně.

 

Film jeo lesbické čtyřicátnici, která už deset let neměla holku, teď však potkává tajemnou herečku Katju s ambicí všechno změnit. Anna Margarita Albelo ve své drzé nezávislé americké komedii ztvárnila i roli zmíněné depresivní čtyřicátnice, do které vtiskla své vlastní vztahové zážitky a peripetie.

foto: z filmu "Kdo se bojí Vagíny Wolfový"
 

Albelo v současnosti žije a tvoří v Los Angeles. Její dokumentární a experimentální filmy se promítaly na více než 40 festivalech, její krátký film The Turkey byl v roce 2008 vybrán do Týdne kritiky canneského filmového festivalu. Albelo dokumentárně mapovala gay a lesbickou kulturu na Kubě, v Palm Springs nebo v Los Angeles. Web IndieWire.com označil režisérku za jednu z filmařek, které se vyplatí do budoucna sledovat.

 

Projekce Kdo se bojí Vagíny Wolfový? 

Praha: 9. listopadu 2013 v 18:00 / Kino Lucerna za účasti režisérky Anny Margarity Albelo

Brno: 18. listopadu 2013 ve 20:30 / Kino Scala

 

redakce / 06.11.2013
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag