reklama
cz / EN / esp

DJ Adam Watts na OMG party – Halloween

Australský DJ nám v rozhovoru prozradil, co rád pije a kde zažil nejdivočejší party

reklama

V neděli 27. října se koná speciální edice OMG party s podtitulem Halloween. Jako hlavní hvězda přijede do klubu Mecca australský DJ Adam Watts. Podívejte se na jeho pozvánku.

 

Ahoj Adame,

řekni našim čtenářům, co tě přivedlo ke hraní?

Jako dítě jsem hrál na piano a u toho i zpíval. Během dospívání mě moji rodiče podporovali ve studiu hudby i v skládání písní.

 

FRESH TIP: Oslavte svátek všech svatých na OMG Party Halloween!

 

A jak si se dostal k hraní v klubech?

Do klubu jsem se poprvé podíval jako mladý kluk. Tam mě přivedla moje obliba taneční hudby. Brzy na to jsem už mixoval první skladby pro moje kámoše. Jeden z promotéru ze Sydney slyšel moje mixy a pozval mě do jednoho klubu, abych si zkusil zahrát. Tam jsem se naučil používat vinyl. To bylo v roce 2006. A to všechno pak vedlo k řadě akcí a hostování v klubech v Sydney a v Melbourne.

 

 

Na svém kontě máš již více než 100 remixů. Se kterým umělcem se ti nejlíp pracuje?

Hudebně mě hodně inspiruje Madonna a Phunk Investigation. Několikrát jsem oba tyto umělce použil ve svých mash-upech. Poslední dobou se taky zaměřuju na Kylie Minogue, třeba song „German Bold Italic“. Ivan Gomez & Nacho Chapado dělají super dubs/instrumentálky, takže jejich hudbu najdete taky v mých mash-upech.

Kylie "All The Lovers"

 

Hraješ po celém světě, v Mexiku, na Taiwanu… Kde jsou podle tebe nejdivočejší parties?

Tu opravdu nejšílenější party jsem zažil v Taipei na Taiwanu. Rozhodně místo s obrovskou energií. Na druhé místo bych zařadil klub Phoenix v Sydney, který je nejslavnějším místem pro pořádání denních akcí v Sydney. Několik let jsem hledal takové místo a nakonec jsem ho našel doma!

 

 

V Praze vystupuješ na OMG party. Už jsi někdy hrál v České republice?

V České republice budu hrát poprvé, takže se opravdu těším, až vám něco pustím. O Praze jsem slyšel spoustu zajímavých věcí, takže doufám, že si užiju hodně zábavy!

 

 

Na co se můžeme na OMG party od tebe těšit?

Návštěvníci OMG party mohou čekat hodně energie, progressive house buď s nebo bez vokálů, hodně mash-upů  a remixů, které ještě na tanečním parketě neslyšeli.

 

 

Změňme trochu téma...když se někomu budeš líbit, může tě pozvat na drink? Co rád piješ?

Vodku s Red Bullem. To je drink podle mého gusta.

 

Děkujeme za rozhovor a v neděli 27. října se těšíme na tvoje sety.

 

Madonna a Phunk Investigation "Jump"

 

Adam Watts je světově proslulý DJ a producent ze Sydney, který za dobu své kariéry působil na řadě významných party jak v Austrálii, tak po celém světe. Ve své domovině je mimo jiné rezidentem věhlasného festivalu Mardi Gras. V Evropě hraje na řadě významných party jako WE Party, The Farm Milano a mnoha dalších. Adam má velký talent pro tvorbu hudby a je inspirován řadou stylů, od soulových vokálů, přes tribal a progressive house. Na svém kontě má již více než 100 remixů a mash-upů, které činí každý jeho set naprosto unikátním.

 

 

 

 

 

redakce / 24.10.2013
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag