reklama
cz / EN / esp

Madonna: „Co pro vás znamená svoboda?“

Film „Secret project revolution“ startuje revoluci lásky

reklama

Madonna společně s režisérem Stevenem Kleinem natočila 17 minutový film s názvem „Secret project revolution" a po měsících upoutávek ho pustila 24. září do světa. A co tím stojí? Madonna chce upozornit na vzrůstající nesnášenlivost mezi lidmi.
 

FRESH TIP: Madonna a Kylie slaví letos 100!  
 

Černobílý film uvozuje scéna Madonny s pistolí, která prochází pokojem a postupně v něm postřílí několik mužů. A na to navazuje citát od režiséra Jean-Luc Godarda: „All you need for a movie is a gun and a girl.“ Celý film provází Madonnin hlas. „I want to start a revolution of love.“
 

  

FRESH TIP: Vyšel záznam z Madonnina turné. Fanoušci ho vychvalují.
 

Tato revoluce se týká všech lidí bez ohledu na rasu, pohlaví, sexuální orientaci, náboženství nebo vzhled. „Fuck labels, I hate labels.“  Madonna kritizuje lidi za to, že se bojí odlišnosti. A jak to chce změnit? Královna popu vyzvala všechny své příznivce, aby se zapojili do jejího projektu na stránce Art for freedom. Stačí poslat video, fotku nebo text na téma vnímámí svobody.
 

Každý den bude na těchto stránkách uveřejněný jeden takový příspěvek. 

foto: ze stránky Art for freedom

redakce / 06.10.2013
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag