reklama
cz / EN / esp

Michelle Rodriguez, kráska z Avataru, se přiznala k bisexualitě

Herečka prohlásila: „Muži jsou zajímaví. Ale i holky.“

fotogalerie
reklama

Vzhledem k jejím rolím drsných holek se o její sexualitě spekulovalo dlouho. V posledním rozhovoru pro Entertainment Weekly se mezi řečí zmínila, že je až příliš zvědavá na to, aby seděla na místě a nezkusila, co může. „Muži jsou zajímaví. Ale i holky.“

Kariéra americké herečky Michelle Rodriguez (17. července 1978) se pořádně rozjela ve slavném seriálu „Lost“ (2005 – 2010), kde hrála postavu Any Lucii Cortez. Předtím jste ji mohli vidět i ve snímku „SWAT“ (2003), výraznější roli zahrála i v akčním filmu Fast & Furious (2009). V tom samém roce se objevila v roli pilotky v megahitu „Avatar“.

 foto: Michelle Rodriguez ve filmu Avatar

V rozhovoru pro Entertainment Weekly zkritizovala média, že se zajímají jen o to „co dělá se svou vaginou“. „Vždycky chodím po červeném koberci sama, a tomu se (média) diví. Hraju drsné holky, a proto asi předpokládají, že jsem lesba. Nejsou daleko od pravdy.“

 

V minulosti Michelle mluvila o svých zkušenostech s ženami, vztah s americkou modelkou Kristannou Loken, který údajně měla v roce 2007, ale nepotvrdila. Až nyní pro EW otevřeně promluvila o své orientaci.

 

Brzy se vám Michelle ukáže v dalším akčním trháku "Machete kills" od režiséra Roberta Rodrigueze. Premiéra v České republice je naplánována na 24. října.

redakce, foto: www.facebook.com/MRodOfficial, michelle-rodriguez.com/ / 03.10.2013
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
ns 09.10.2013
je to kraska a takova musi bejt i na holky
Ella 07.10.2013
Já to věděla už dávno..aspoň to mám potvrzený..že můj Gay-dar funguje :D
Hmm 06.10.2013
Myslela jsem, že už před lety chodila s Kristannou Loken..?
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag