reklama
cz / EN / esp

Ben Cohen chce v soutěži „Strictly Come Dancing“ tančit s mužem

Britský hráč rugby chce tímto podpořit práva menšin

fotogalerie
reklama

Britská rugbyová hvězda Ben Cohen je správným příkladem toho, jak může heterosexuál podporovat práva LGBT menšin. Tento týden sdělil tisku, že chtěl být jednou polovinou prvního mužského páru v taneční soutěži Strictly Come Dancing, což je britská verze u nás vysílaného pořadu Star Dance. Ben podporuje i mladé lidi, kteří si prošli šikanou. Více o Benově nadaci zde.


Časopis The Mirror oznámil, že tento chlap se vzhledem sportovního boha chtěl být původně v páru s tanečním profesionálem Robinem Windsorem. Nakonec se spokojil s Kristinou Rihanoff, protože, jak Cohen řekl, je ji jednodušší zvednout."

foto: Robin Windsor


„Líbí se mi prolamovat stereotypy," řekl Cohen. „Nemám žádné problémy či výčitky tančit jak s ženou, tak s mužem."

Tanečník Robin Windsor ke zbožnému Cohenovu přáni řekl: „Budu v to doufat.“

Je smutné, že organizátoři soutěže toto bohužel zavrhli. Myslíme si, že Robin Windsor by v náručí Bena Cohena vypadal opravdu dobře.

I přesto si britský tisk myslí, že nakonec organizátoři přece jen pro přitažlivost programu alespoň jedno čisté mužské tango zařadí.

foto: Robin Windsor kliky umí
 

V souvislosti s touto taneční soutěží Cohen pro časopis Digital Spy rovněž řekl, že plánuje, pokud to některá choreografie umožní, udělat během některého svého tanečního vystoupení i menší striptýz, čímž míní odložení horní části oděvu. Nic jiného nás ani ve snu nenapadlo. Ve snu tedy ano… :)

Jak je vidět, tak soutěž Star Dance je v Británii daleko přitažlivější než třeba u nás.

Nám nezbývá než doufat, že se tato Cohenova show dostane časem i na Youtube. Zatím tam najdete ukázku z focení jeho charitativního kalendáře pro rok 2013.

DEJ / 20.09.2013
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
Kua 20.09.2013
To je macek!!!😜😜😜
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag