reklama
cz / EN / esp

Celebrity podléhají trendu dentální dekorace

Posledním výstřelkem jejich image se stala zubní násada známá pod názvem ,,grillz‘‘.

reklama

Všichni dobře víme, že celebrity chtějí šokovat a být stále na očích. Proto stále vymýšlejí nové způsoby, jak toho dosáhnout. Posledním výstřelkem jejich image se stala zubní násada známá pod názvem ,,grillz‘‘.

 

Ty tam jsou přirozeně svítící bílé zuby. Kouzlo blyštivého úsměvu nyní tkví v dekorativní vsádky, jež pod světly reflektorů způsobuje skutečně oslnivé záblesky. ,,Grillz‘‘ (někde nazývané ,,fronts‘‘) se nasazují na jednotlivé zuby či skupinu zubů a jsou obvykle vyrobené ze zlata. Není to však tak dávno, co se tento trend začal prosazovat – teprve před několika lety se začal objevovat v oblasti hip hopu a r’n’b. Za průkopníka tohoto blyštivého doplňku se považuje hip hopová hvězda Nelly.
 

foto: Beyoncé s rovnátky
 

Největší ,,boom‘‘ však vsádky z drahých kovů zažívají teď. A kdo jiný by se měl postarat o jejich globální popularitu než slavná chameleonka Madonna? Ta už od června letošního roku zásobuje sociální sítě fotkami svých obohacených úst. Netrvalo to dlouho a svou novou image ukázala i živě na veřejnosti. Poté se s ,,grillz‘‘ roztrhl pytel. Katy Perry, Miley Cyrus nebo Beyoncé – to jsou jen příklady nejznámějších současných celebrit, které tento trend následují.

 

A kdy se tato dentální móda dostane mezi obyčejné lidi? Řada teenagerů se pokouší své idoly napodobit tím, že drahé kovy nahrazují levnými, po domácku vyrobenými výtvory nebo si napodobeniny nakupují v malých obchodech se šperky. Zde však hrozí bakteriální onemocnění nebo vážné poškození chrupu.

 foto: Katy Perry s přirozeným úsměvem

 

 

Jan Spitzner / 17.09.2013
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
Láďa 19.09.2013
vypadaji jak debilky...:))
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag