reklama
cz / EN / esp

Opravdu je Cher "blíž k pravdě"? Na obalu nového alba vypadá na 35!

Plastic queen to s tou retuší vážně přehnala. Je to záměr?

reklama

Nové album Cher nevydala již 12 let. Její fanoušci se dočkají již brzy a to 24. září. Její 26. album ponese název “Closer to the truth“.

Singl „Woman´s World“, který byl vydán v červnu, je takový propagační song ženského hnutí. Slovní spojení jako „strong enough to rise above“ a „this is a woman´s world“ znějí trochu ohraně. Šanci má možná v remixech, jinak v originále je písnička celkem nudná… Posuďte sami. A klip? Tak ten se nám vůbec nelíbí, a Cher s papírovými vlasy nám asi chce říct, že patří do sběru.
 


Na druhou stranu oceňujeme její snahu dokázat, že i v 67 letech ještě umí zpívat. Na tour ale asi nevyjede… Snad…  Pokud ji ale budou Madonna (55 let), Kylie (45 let) a ostatní „bitches“ následovat, tak se máme na co těšit :)

 

Update: Dnes se objevily informace, že Cher nakonec v roce 2014 na tour vyjede...!! Jestli přijede do Evropy, tak se snad na ni pojedeme podívat. Ona je opravdu důkaz toho, že ani rozlučkové tour, které absolvovala v letech 2002 - 2005 pod názvem "Living Proof: Farewell Tour", není to poslední. (pozn. redakce z 9. září)

 

foto: Cher bez retuše

 

foto: Cher na obalu nového alba

redakce / 07.09.2013
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
rony 29.09.2013
Ten klip je tak jednoduchý proto, že v něm Cher vystupuje s ženami, které soutěžily o to, aby si v klipu mohly zahrát. Losovalo se z žen, které za tímto účelem přispěly na jednu charitativní organizaci. Cher řekla, že si mohla dovolit lepší produkci, ale nechtěla produkcí přetlouci to, oč v tomto klipu jde. Další vedooklip prý pojme ve větším stylu. .....Jinak pokud Cher patří do sběru, tak by mě zajímalo, kam patří člověk, který napsal tento velkolepý článek. O Cher zjevně neví to, co průměrný Cheřin fanoušek.
Tomáš 12.09.2013
Jak se myslí ta věta s Madonnou, Kylie a ostatními "bitches"? Doufám že lichotivě :)
Redakce 14.09.2013
Podívejte se na toto video:
http://youtu.be/blikloNcPVQ
Jako "bitches" označuje Cher své kolegyně a taky mluví o Farewell tour jako opravdu o posledni tour její kariéry.
Sink 10.09.2013
song je good, klip mohl byt napaditejsi...
Cher s papírovými vlasy nám asi chce říct, že patří do sběru.
Dyt pisou, ze ona chce rict, ze s tema vlasama patri do sberu...;))
Luboš 09.09.2013
Tohle je teda opravdu "kvalitní" článek... Cher rozhodně do sběru nepatří a Woman´s World je dobrá písnička.. souhlasím, že klip je nudný a bez nápadu... (Kam se hrabe na Applause)
Kdybyste sledovali Cher na fcb, tak byste měli kvalitní informace ze kterých čerpat a ne tyto bulvární sračky...
Jinak Cher na turné pojede, dávala na fcb návrhy na kostýmy + také dávala odkaz na NERETUŠOVANÝ obal na album, a vypadá tam skvěle...
Katka 08.09.2013
Podle mě do sběru nepatří, klip je takovej nijakej, to je pravda.Ale písnička je do clubu fajn :-) A na turné by klidně mohla vyjet, proč ne?
pepe 07.09.2013
Ten klip je fakt hrozny, je neprijemne se na to divat, strasne rychly strih, bez napadu, napad vlastne zadny, papirova paruka fakt des bes:-) Proste low budget klip.. asi uz do ni nechteji producenti investovat..
Sink 10.09.2013
souhlas...komparz zadax, akorat nastrihat ty vlasy muselo stat majlant!:))
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag