reklama
cz / EN / esp

Hercules and Love Affairs jako hlavní hvězda koncertu Prague Pride

Skupina z New Yorku zahraje 17. srpna na Letné v rámci vyvrcholení duhového průvodu

reklama

Průvod Prahou odstartuje v sobotu 17. srpna u Stavovského divadla, projde centrem Prahy a svoji pouť zakončí na Letné. Tam ale program nekončí, naopak! V rámci koncertu vystoupí například česká skupina Cartonnage nebo zpěvák Jan Bendig. Hlavní hvězdou sobotního večera však bude taneční skupina Hercules and Love Affairs.

 foto: Andy Butler

Hercules and Love Affairs vytvořil DJ Andy Butler a vybral si různorodou směsici umělců z různých koutů světa, například zpěvačku Aéreu Negrot z Venezuely. První singl „Blind“ vydala kapela v roce 2008, brzy následovalo celé album s názvem „Hercules and Love Affairs“. Na pěti písních z toho alba se pěvecky podílel i Antony Hegarty známý svým netradičním projevem. Jejich poslední album s názvem "Blue songs" vyšlo v lednu 2011.

 

 

Kapela vystoupila v Praze několikrát, například v rámci festivalu Electronic Beats v roce 2008 nebo vloni v Meet factory. Jejich koncerty jsou nabité energií, ale zároveň i melancholií. My z redakce jsme je viděli v roce 2008 a koncert to byl po všech stránkách výživný. Věříme, že skvělý koncert předvedou i v sobotu 17. srpna kolem půl 9 večer na Letné!

 

redakce / 04.08.2013
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag