reklama
cz / EN / esp

FRESH chlap: Tom Hardy. Herec, který se nestydí ukázat. I zadek...

Britská vycházející herecká hvězda jde z role do role a umí se dobře prodat

fotogalerie
reklama

Tom Hardy (15. září 1977) je nová hvězda stříbrného plátna. Tento britský herec na sebe poprvé upozornil rolí ve filmu „Černý jestřáb sestřelen“ (2001), kde hrál vojáka bojujícího v Mogadishu. Změnil úplně žánr a v roce 2002 se stal součástí týmu lodi Enterprise ve filmu „Star Trek: Nemesis.“

foto: z filmu "Černý jestřáb sestřelen"

Hardyho rejstřík je opravdu bohatý. Není to typ herce, který se díky své vizáži hodí jen pro jeden typ rolí. Drogově závislý násilník? Proč ne… Hardy ho ztvárnil v roce 2007 ve filmu „WΔZ. O drogách by sám mohl vyprávět. Nějaký čas se totiž léčil ze závislosti na kokainu a alkoholu.

foto: z filmu „WΔZ“

Film „RocknRolla“ (2008) režírovaný Guyem Ritchie mu přinesl roli homosexuálního gangstera přezdívaného Handsome Bob. Tady hrál vedle dalšího hollywoodského hezouna Gerarda Butlera.

foto: z filmu „RocknRolla“

První velkou nominaci na filmovou cenu získal za roli Charlese Bronsona ve filmu „Bronson“ (2008), který pojednává o chlapovi, který neuměl nic jiného než se rvát. Hardy přibral 20 kilo svalů, oholil palici a s knírkem byste v něm sladkého kluka z Londýna nepoznali. Nominaci na cenu za nejlepší herecký mužský výkon udílenou britskými kritiky však neproměnil.

foto: z filmu „Bronson“

Výraznou roli dostal i ve filmu „Počátek“ (2010) s Leonardem DiCaprio nebo „Temný rytíř povstal“ (2012), kde hrál záporáka Banea. Počet filmových premiér v příštím roce se zatím odhaduje na 4 kousky, tak se máme na co těšit.

 

Stejně jako herec Hugh Jackman (více v našem článku zde), tak i Tom Hardy musel již několikrát vyvracet spekulace o své orientaci. Jenže on si za to může tak trochu sám. Prohlásil totiž, že v mládí spal s kdekým, ale nyní, kdy je mu kolem 30tky, už s experimenty skončil. Zároveň se přiznal, že existuje spousta věcí s muži, zvláštně s gay muži, které ve svém životě potřebuje… Tak a teď si to přeberte sami... Tom Hardy je rozvedený, ze svého prvního manželství má syna.

 

Spekulace o jeho orientaci určitě přiživilo i toto video, které vzniklo během natáčení filmu "This Means War" z roku 2012.

redakce / 27.07.2013
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
Rodent 04.08.2013
Článek na úrovni drbů. Hardy v rozhovoru, kde se bavil o "experimentech", zmínil jen, že s gayi sdílí svojí zálibu ve sbírání bot, rozhodně tam ani nevidím "spal jsem s kýmkoliv". Kdyžtak se naučte anglicky. Takovejhle informační hlen splácá kdokoliv.
red 08.08.2013
The Inception star - who is reportedly engaged to actress girlfriend Charlotte Riley - admits he has had sexual relations with men.

'As a boy? Of course I have,' says Tom. 'I'm an actor, for f***'s sake. I'm an artist. I've played with everything and everyone. But I'm not into men sexually.

'I love the form and the physicality but the gay sex bit does nothing for me, in the same way as a wet vagina would turn someone else into a lemon-sucking freak.'

Tom, 32, hasn't gone 'all the way' with a guy.

'Not all, but I can imagine; we've all got an arsehole. It just doesn't do it for me, sex with another man.

'I'm done experimenting.'
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag